v_header-product_kerium2_INT.jpg (LP15612)

KERIUM DS ŞAMPUAN

Mikro-Soyucu LHA™ içeren, kepeğe karşı etkili yoğun bakım kürü şampuanı.

“Kerium Şampuan”

İlk yıkamada bile kepeği neredeyse yok eden mükemmel bir şampuan aynı zamanda saça parlaklık vermesi de bir kepek şampuanından fazlasını karşılıyor 😍

Daha fazla oku

  Kepeğe karşı görünür etki sunar. İçerdiği temizleyici kompleks, saç derisindeki sebum dengesini sağlar ve kepeğin azalmasına yardımcı olur.

  125 ml şişe.

  Özellikler

  İnatçı, tekrarlayan, saç derisine yapışan kepeklenme.
  LHA, kalıcı kepeği yok etmek için ince, yoğun ve mikro soyucu etki sağlar. Geliştirilen teknolojisi sayesinde kepeğe kökünden etki etmek ve yeniden oluşmasını engellemek için kafa derisine ve saç köküne arındırıcı bir kompleks uygular. İçeriğindeki Vitamin PP, derideki kaşıntıyı rahatlatabilmektedir.

  Ürün Etkinliği

  Kepek üzerindeki etkisi, saç derisinde uzmanlaşmış dermatologlar tarafından klinik olarak kanıtlanmıştır. Kullanıcılarda saç parlaklığında, esnekliğinde de artış gözlemlenmiştir.

  Kullanım Tavsiyeleri

  Bir miktar şampuanı saç derinize nazikçe masaj yaparak uygulayın ve saçınızı durulayın. 4 haftalık kür halinde haftada 2 kere uygulayın. Diğer günlerde kullanmak üzere tamamlayıcı şampuan olarak Kerium Doux Extreme şampuanı kullanmanız önerilir.
  KERIUM DS ŞAMPUAN packshot from KERIUM, by La Roche-Posay

  Güvenlik Standartlarımız

  Uluslararası kozmetik regülasyonlarının ötesinde