v_header-product_effaclar_2018_INT.jpg (LP52667) (LP21353)

EFFACLAR DUO (+) SPF 30

Cildi güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.
Cilt kusurlarının görünümünü azaltımaya yardımcı olur.

“Effaclar aşkına😍”

Kullanmaya başladığımdan beri cildim inanılmaz kuru ve eskisi gibi yağlanmıyor ve pamuksu bir cilt yaratıyor hariksın effaclar 👌🏻💕

Daha fazla oku

  [XL]-PROTECT teknolojisi ve Procerad bileşeni ile cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya yardımcı olarak, UVA ve UVB ışınlarına ve hava kirliliğine karşı cildi korumaya yardımcı rol oynar. Tıkalı gözenekleri açmaya yardımcı olur. Cilt dokusu arınmış hisseder.

  40 ml tüp

  Özellikler

  Yağlı ve akneye eğilim gösterebilen ciltler için uygundur. Günlük olarak UV ışınlarına ve hava kirliliğine maruz kalan, cilt kusurlarına eğilimli tıkalı gözeneklere sahip, yağlı ve akneye eğilim gösterebilen cilde sahip kişiler için uygundur.
  Ferahlık hissi veren jel-krem doku, yapışkanlık ve yağlılık hissi vermeyen uygulama. Makyaj bazı için mükemmel uygulama. Komedojenik değildir.

  Kullanım Tavsiyeleri

  Kullanım: Sabahları önceden temizlenmiş tüm yüze uygulayın. Effaclar Temizleme Jeli cilt temizliği için önerilir. Göz çevresi ile temasından kaçınmalı.
  Uyarı: Bu bir güneş koruyucu ürün değildir. Yoğun ve sürekli güneşe maruz kalmanız durumunda bir güneş koruyucu uygulayın, bolca ve sıkça tekrarlayın.

  Güvenlik Standartlarımız

  Uluslararası kozmetik regülasyonlarının ötesinde