YeniAnthelios
Anti-imperfections
SPF50+

UV kaynaklı cilt kusurları ve güneş sonrası tekrarlama riski altındaki akneye eğilim gösteren ciltler için çok yüksek güneş koruması. Yüz için.

Anthelios  Anti-imperfections SPF50+ packshot from ANTHELIOS, by La Roche-Posay
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\saveyourskin\images\v_sticker-steps.png
  • Facebook
  • Pin
v_products-dermato (LP54466).png

Dermatolog tavsiyesi

Over-exposure to the sun is dangerous. Even while using a sunscreen product because it does not provide you 100% protection.

  • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\pictos_products\v_picto-body_face.pngYüz
  • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\pictos_products\v_picto-atopy.pngÇok yüksek güneş koruması
  • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\pictos_products\v_picto-atopy.pngAkneye eğilim gösterebilen cilt
  • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\pictos_productsBeyaz iz bırakmaz

ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS SPF 50+, Salisilik Asit ve Niacinamide ile zenginleştirilmiş dermatolojik güneş koruyucu üründür. Formül, UV kaynaklı cilt kusurları ve güneş sonrası tekrarlama riski altındaki akneye eğilim gösteren ciltler için çok yüksek geniş spektrumlu koruma (UVA-PF 21, UVB, belirli Kızılötesi-A ve hava kirliliği) sağlar. Uzun süreli olarak parlamayı kontrol altına alır. Suya çok dayanıklıdır.

50 ml pompalı tüp

Özellikler

Yağlı ciltler. UV kaynaklı cilt kusurları ve güneş sonrası tekrarlama riski altındaki akneye eğilim gösteren ciltler için. Çok fazla güneş ışığına maruziyet durumunda. Fotostabil. Komedojenik değildir.
XL-Protect™ çok yüksek, geniş spektrumlu ve fotostabil UVA / UVB koruması için. Yatıştırıcı bir antioksidan olan La Roche-Posay Termal Suyu ve filtreleme sistemi teknolojisi  XL-Protect ile birlikte UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş (Güneş ürünleri için Avrupa standartlarının üzerinde) optimal SPF 50+ koruması..

Matlaştırıcı mikro partiküllere sahip AIRLICIUM™ teknolojisi, uzun süreli matlık sağlamak için sebumu hemen emer ve teri hapseder.

SALİSİLİK ASİT
ve NIACINAMIDE ile zenginleştirilen formül, mevcut kusurları hedef alır ve UV kaynaklı cilt kusurlarının oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.

Ürün Etkinliği

30 yıldan fazla süredir Anthelios inovasyonlar ile öncü güneş koruması: UVA filtreleri, geniş spektrumlu koruma, dokular ve teknolojiler. 
Güneşe karşı hassas ve toleranssız ciltler üzerinde klinik olarak kanıtlanmış etkinlik. Anthelios'un etkinliği, foto-dermatoloji alanında dünyaca ünlü dermatoloji uzmanları tarafından laboratuvarda yapılan 31 klinik çalışma ile gösterilmiştir.

Kullanım Tavsiyeleri

Yağlı his bırakmaz.
Yapışkan his bırakmaz.
Beyaz iz bırakmaz.

Korumayı devam ettirmek için sıklıkla tekrarlayın. Güneş koruyucu ürünleri güneş maruziyetinden önce uygulayın. Özellikle suya girdikten ve kurulandıktan sonra korumayı devam ettirmek için, sıklıkla tekrarlayın. Harici kullanım içindir.
Anthelios  Anti-imperfections SPF50+ packshot from ANTHELIOS, by La Roche-Posay

La Roche-Posay öneriyor

ANTHELIOS rutinin

Cildin için doğru tercih

İçindekiler

SALİSİLİK ASİT & NIACINAMIDE

İçerikli formülü, mevcut kusurları hedef alır ve UV kaynaklı cilt kusurlarının oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.

AIRLICIUM™ Teknolojisi

Matlaştırıcı mikro partiküllere sahip AIRLICIUM ™ teknolojisi, uzun süreli parlama karşıtı etki sağlamak için sebumu hemen emer ve teri hapseder.

XL-PROTECT™

GENİŞ SPEKTRUMLU KORUMA FİLTRESİ
Kızılötesi ve kirlilik gibi diğer dış etkenlerden kaynaklanan zararlara karşı korumak için geniş spektrumlu UVA ve UVB korumasının üzerindeki UV filtrelerinin ve antioksidanların güçlü bir karışımı.

Güvenliğe verdiğimiz önem

Uluslararası kozmetik regülasyonlarından çok daha sıkı güvenlik standartları.