Product_Header_AntheliosAgeCorrect01_2020_INT.jpg (LP602005)

YeniANTHELIOS
AGE CORRECT TINTED CREAM SPF50

Yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı günlük güneş koruma faktörlü renkli bakım kremi. Kırışıklıklar, koyu lekeler ve elastikiyet kaybı

  • ImgPicto_Yetişkinler içinYetişkinler için
  • ImgPicto_Yüz & BoyunYüz & Boyun

Yeni nesil güneş bakımı, günlük UV  ışınlarına maruz kalmanın neden olduğu yaşlanma belirtilerinin görünümünü düzeltmeye ve cildi korumaya yardımcı olur.Parçalanmış Hyalüronik Asit + Fe-Resorsinol + Niasinamid ile zenginleştirilmiştir.

50ml Pompalı Şişe

Özellikler

ANTHELIOS AGE CORRECT TINTED CREAM SPF50 UV ışınları, kirlilik karşıtı etki sunar. Kırışıklık ve koyu lekelerin görünümünü azaltır.Görünür ışığın neden olduğu hiperpigmentasyona karşı koruma sağlar
KORUR
Yeni CELLOX-B3 TECHTM TEKNOLOJİSİ ile Mexoryl XL UVB/UVA ışınlarına karşı koruma sağlar ve kir partiküllerinin cilde yapışmasını azaltır, kirlilik ve kızılötesi A ile tetiklenmiş oksidatif stresten  cildi korur

DÜZELTİR
Hyalüronik asit, Fe-Resorcinol ve Niacinamide içeren formülüyle yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltır. 24 saat nemlendirme sağlar.

BİLİMDEN GELEN GÜÇ
Yapılan bir çok çalışmadan sonra, La Roche-Posay özellikle kirlilik ve oksidasyon gibi UV kaynaklı etkilerin neden olduğu koyu lekeler, kırışıklık ve elastikiyet kaybı gibi görünür ve görünmez hasarlara karşı oldukça yoğun bir bilgi geliştirdi.
Sonunda cildi korumanın yanında klinik olarak kanıtlanmış sonuçlarla bu belirtilerin görünümünü düzeltici bir ürün geliştirdi.

Dermatolojik ve oftalmolojik kontroller altında test edildi. Hipoalerjenik.

Kullanım Tavsiyeleri

Hafif dokulu krem 24 saat nemlendirir. Yağlı his bırakmaz ve kadifemsi bir bitiş sağlar. Hipoalerjenik. 

Her sabah tüm yüze cilt bakım rutininizin son adımı olarak ve makyajdan önce uygulayınız.

Güneşe aşırı maruz kalmak tehlikelidir. Güneşte çok uzun süre kalmayınız. Hiçbir güneş koruma ürünü %100 koruma sağlamaz. Korumayı sürdürebilmek için ürünü bol miktarda ve sık sık yeniden uygulayın. Göz çevresiyle temasından kaçının.
ANTHELIOS AGE CORRECT TINTED CREAM SPF50 packshot from ANTHELIOS, by La Roche-Posay

La Roche-Posay öneriyor

ANTHELIOS rutinin

Cildin için doğru tercih

İçindekiler

ImgIngredient_PARÇALANMIŞ HYALÜRONİK ASİT
PARÇALANMIŞ HYALÜRONİK ASİT

*

ImgIngredient_FE-RESORSINOL
FE-RESORSINOL

*

ImgIngredient_NİASİNAMİD
NİASİNAMİD

*

Güvenlik Standartlarımız

Uluslararası kozmetik regülasyonlarının ötesinde