Altın Tavsiyeler

Yaşlanma karşıtı en iyi bakım için 5 altın tavsiye!

Img_Yaşlanma karşıtı en iyi bakım için 5 altın tavsiye!

Yaşlanma karşıtı bakımda, sürecin kalitesi büyük önem taşır.

Rule 1

Doğru bir güzellik uzmanı seçin.

Güzellik uzmanınızı doğru seçememek, korkunç sonuçlara neden olabilir. Özellikle ameliyat söz konusu olduğunda uygun vasıflara sahip uzmanları tercih etmek büyük önem taşımaktadır.

Rule 2

Uzmanınızla iletişim içinde olun.

Alabildiğiniz kadar bilgi alın, sorular sorun ve yapılmış olan ameliyatların fotoğraflarına bakın. İlk randevu sırasında, bir sonraki görüşmenizin farklı adım ve süreçlerini belirleyin.

Rule 3

Cildiniz de hazır olsun.

Herhangi bir ameliyat olmadan cildinizi iki hafta öncesinden hazırlamanız gerekir. Bu ameliyatın kolaylaşmasını, en iyi sonuçları almanızı ve sonuçların daha uzun süreli olmasını sağlar. Cildinizi operasyona hazırlarken düzenli olarak bir temizleme jeli, losyon ve serum kullanmanız önerilir.

Context

Ameliyattan sonra cildinizi koruyun.

Uygulamadan sonra, cildiniz güçsüz düşer. Nemlendirici ve serbest radikal karşıtı bir krem kullanmak bu hassaslığı azaltır, cildin bariyer fonksiyonunu yenilmeyi ve iyileşmesini kolaylaştırır. Uygulamanın kalitesine zarar verebilecek, çok yağlı ürünlerden kaçının.

Rule 5

Uzun vadeli düşünün.

Yaşlanma karşıtı ürünler kullanmak, estetik uygulamasının sonuçlarını güçlendirir ve uzatır. Hedef, kolajen bileşimlerini harekete geçirmek ve yeni oluşan lifleri korumaktır.

Sizin için önerilenler

Tüm makaleleri gör