#CildiniKoru


Siz ve sevdikleriniz için daha iyi cilt koruması
Kontrol et, koru ve güneşe güvenle çık

ABCDE Cilt Kontrol Metodu'nu indir

Uzun UVA ışınları: sürekli ve görünmez bir tehlike olabilir.

v_invisible_danger.jpgTüm yıl boyunca, farkında olmadan uzun UVA ışınlarına maruz kalabiliriz.

Uzun UVA ışınlarının etkileri nelerdir?

UVA ışınları ne kadar uzun olursa bazen geri döndürülemeyebilir ve cilt hasarına neden olabilirler

  • Pigmentasyon ve renk bozuklukları, koyu renk lekeler ve gri bir cilt görünümü gibi.
  • Tüm UV ışınları gibi, uzun UVA ışınları da ciltte kızarıklık, leke oluşumu ve kaşıntıyı tetikleyebilir.
  • Foto-yaşlanma ya da erken yaşlanma: cildin elastikiyetinde azalma ve sarkma, kırışıklıkların oluşumunu tetikleyebilir.

Şekil:

Güneş ışınları dünyanın yüzeyine yayılır: bunların bir kısmı UVA, bir kısmı UVB ışınlarıdır. Bunların arasında uzun UVA ışınları da bulunmaktadır.

Çok yüksek korumalı Anthelios XL

La Roche-Posay Laboratuvarları, yaklaşık 30 yıldır hem yetişkinler hem de çocuklar için her türlü hassas cildi korumaya adanmış bir güneş koruyucu serisi geliştirmiştir. UVB ve UVA ışınlarına karşı etkili koruma sağlayan Anthelios serisi. Yeni Ultra-Light Fluid 50+, size etkin UVB-UVA koruması sunar. Tüm bunlar hafif bir  dokuda sunulur ve uygulama sonrası cilt üzerinde görülemez.

La Roche-Posay, dünya genelinde 25,000 dermatolog tarafından tavisye ediliyor.

La Roche-Posay, 30 yıldır, hassas cilde sahip kişilerin yaşamlarını güzelleştirmek için dünyadaki  çeşitli dermatologlarla birlikte çalışmaktadır.

Uzmanlar tarafından alkışlanan bir ürün gamı

Sıvı, yağ, süt, jel veya sprey dokusunda bulunan Anthelios serisi, sık kullanım için  konfor ve korumayı birleştiren geniş bir ürün çeşidi sunar. Anthelios, her cilt tipinin ihtiyaçlarına ve spesifik gereklerine saygı duyar ve ürünlerinin farklı formatlarda ve farklı koruma düzeylerinde bulunur (yüksek SPF 30 koruması veya çok yüksek SPF 50+ koruması). Yüksek UV koruması sizi güneşin zararlı etkilerine karşı korur; aynı zamanda erken yaşlanma belirtileri gibi cilt hasarlarına karşı da korur.