#CildiniKoru


Siz ve sevdikleriniz için daha iyi cilt koruması
Kontrol et, koru ve güneşe güvenle çık

ABCDE Cilt Kontrol Metodu'nu indir

La Roche-Posay'den Anthelios: tüm cilt tipleri için yüksek koruma

v_anthelios_protection.jpg

La Roche-Posay Laboratuvarları, dünyanın dört bir yanındaki dermatologlar ile her zaman yeni araştırmalarda bulunan, ANTHELIOS XL hattını sürekli geliştiren,güneş koruma ürünlerini çok yüksek korumayla birleştirir,hassas ciltler için uygulama kolaylığı sağlar.

Anthelios: Neredeyse 30 yıldır La Roche-Posay laboratuvarları, güneşe karşı hassas ciltler için  güneş koruyucu ürünler geliştirmektedir.


La Roche-Posay, son 30 yılda Anthelios serisinin formüllerinin temel hedefi olan yeniliğe ve geliştirmeye özen göstermiştir: hassas ciltlere özel güneşin zararlı etkilerinden korumak için optimum güneş koruması sunar.

Anthelios her zaman yenilikçiliği ön planda tutar. UVB ve UVA ışınlarına karşı etkili bir şekilde koruma sağlar

Şekil:

24 klinik çalışma, Anthelios'un güneşle ilgili oluşabilecek problemlerde koruyucu etkisini gösteriyor.

Tüm yıl boyunca korunan cilt için mükemmel dokular

Güneş ışınlarına karşı koruma, bütün bir yıl boyunca zorunlu olmasına rağmen, mevsimine, maruz kalma durumuna ve cilt tipine bağlı olarak değişir.

Anthelios, belirli ihtiyaçları karşılamak için çeşitli formatlarda, dokularda ve koruma düzeylerinde mevcuttur. Anthelios, bütün aile için güneşten koruma çözümleri sunar: yetişkinler, çocuklar ve bebekler. Ürünler SPF50+ veya SPF30 koruma faktörüne sahiptirler ve her cilt tipine  göre çeşitleri vardır.