#CildiniKoru


Siz ve sevdikleriniz için daha iyi cilt koruması
Kontrol et, koru ve güneşe güvenle çık

ABCDE Cilt Kontrol Metodu'nu indir

Yetişkinler ve çocuklar: Güneş altında hepimiz eşit miyiz?

v_adults_children.jpg

Ciltleri bizimkinden daha ince olduğundan, çocuklar özellikle UV ışınlarına karşı savunmasızdır. Onları korumanın en iyi yolu nedir?

Anthelios Dermo-Pediatri: özellikle çocuklar için

Çocukların hassas ciltleri için çantada kolayca taşınabilen yeni 40 ml cep formatını da içeren beş farklı format sunar. Bu formülasyon, suya dayanıklı, parfüm içermez ve çocuklarda kullanılmak üzere dermatolojik kontrol altında test edilir. Pürüzsüz dokusu sayesinde uygulanması kolaydır ve tolerans açısından ödün vermeden yüksek bir koruma faktörü sunar..

Güneşe karşı koruma sağlama, erken yaşta başlar

Çocuklarınızın güneşi anlamalarına ve kendilerini nasıl koruyacaklarını bilmelerine yardımcı olun. "Sahilde Helios & Helia'nın maceraları!" Çocuğunuza en genç yaştan itibaren dört altın koruma kuralını öğretmek için tasarlanmıştır.

Güneşten korunmada eğitim: İyi korunmuş cilt için sırlarGençlerimizi güneşin tehlikeleri hakkında bilgilendirmek çok önemlidir. Örneğin onlara bunları öğretebilrsiniz:

  • Gün ortası güneşten kaçınınSaat 12.00 ile 16.00 arasında güneşe doğrudan maruz kalınmaması gerektiğini öğretin.Çocuklara gölgelerini nasıl okuyacaklarını gösterin: gölgeleri onlardan daha küçük olduğunda, güneşten kaçınmanın zamanı geldiğini anlamalılar.
  • Her durumda önlem alın.
    Çocukların sadece çok yoğun güneş ışığına maruz kaldıkları plajda değil, parklarda ve açık hava etkinlikleri sırasında daima maksimum koruma kullanmaları gerekir.
  • Sık sık tekrar uygulayın.
    Yüksek koruma faktörü sınırsız koruma sağlamaz. Etkili koruma sağlamak için, güneş koruyucunun her iki saatte bir ve yüzme sonrasında bolca tekrar uygulanması gerekir.

Giyim

Tatildeyken, çocukların üçte biri haftada ortalama 15 saat mayo giyiyor: çok fazla! Şapkalar, güneş gözlüğü ve koyu renkli kıyafetler UV ışınlarına karşı en iyi savunmalardan biridir.