#CildiniKoru


Siz ve sevdikleriniz için daha iyi cilt koruması
Kontrol et, koru ve güneşe güvenle çık

ABCDE Cilt Kontrol Metodu'nu indir

La Roche Posay
destekçiniz

Cildinizi korumanıza yardımcı olmak için  her zaman olduğumuzdan daha güçlü bir konumdayız.

La Roche-Posay cilt koruma konusuna odaklanıyor

.

Dünya çapında dermatologları destekliyoruz

La Roche-Posay sağlık uzmanlarının cilt lezyonlarının taranması konusundaki uzmanlığını artırmak için dermatologları araçlara ve kaynaklara erişimlerini sağlayarak desteklemektedir. Bu nedenle laboratuvarımız dermatologlara, Uluslararası Dermoskopi Derneği ile işbirliği içinde dermoskopi eğitim programları sunmaktadır. Resimli ve yorumlamalı eğitim oturumlarına ve podcast'lere, La Roche-Posay tarafından sağlık çalışanlarına özel hazırlanan "UV-Damage.org" adresinden erişilebilir.

Anthelios: önlemek için korumak

Güneşe maruz kalma ve UV ışınları cilt problemlerine yol açabilir.

Kendinizi güneşten korumak için, alabileceğiniz birkaç iyi alışkanlık vardır: 12: 00-16:00 saatleri arasında kendinizi güneş altında bırakmayın, yüksek faktörlü güneş kremi uygulayın ve güneş gözlüğü, şapka ve tişört giyin.

UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek güneş koruması sunmak için La Roche-Posay,  hassas cilt tipleri için konfor ve koruma sağlayan Anthelios yüksek toleranslı güneşten koruma serisini formüle etti.

Çocuklara özel Anthelios

Güneşin neden olduğu cilt hasarının bir kısmı da 18 yaşından önce meydana geldiğinden, La Roche-Posay, çocukları korumak için özel olarak tasarlanmış bir ürün olan Anthelios Dermo-Pediatrics'i geliştirdi.

1 La Ligue Contre le Cancer, 22/05/2014