#CildiniKoru


Siz ve sevdikleriniz için daha iyi cilt koruması
Kontrol et, koru ve güneşe güvenle çık

ABCDE Cilt Kontrol Metodu'nu indir

Bebekler için özel olarak formüle edilmiş etkili güneş koruması

v_article-babies-protection.jpg

Dermatologlar ve çocuk doktorları açıkça uyarıyor: 3 yaşın altındaki çocuklar asla doğrudan güneşe maruz kalmamalıdır. Bebeğin derisi güneşe ve UVA ve UVB ışınlarına yetişkinlerden çok daha duyarlıdır. Özellikle, bebekler hassas ciltleri yüzünden çok yüksek korumaya ihtiyaç duyar.

Çocuklarınızı güneşten koruyun

Doğrudan güneşe maruz kalma, çocuk doktorları ve dermatologlar tarafından engellenmektedir; Buna göre, dolaylı güneşe maruz kalma durumunda çocuklarınızı korumak da aynı derecede önemlidir.

Şekil:

i_anthelios_protection_picto.gif

UV hasarlarının %50-%80'i çocukluk ve ergenlik döneminde oluşur*.
Bu yüzden çocuklara, küçük çocuklar da dahil olmak üzere, güneşten korunma uygulamalarını öğretmek önemlidir.

* Robinson JK et al. Summertime sun protection used by adults for their children. J Am Acad Dermatol 2000

Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50 +: dolaylı yoldan güneşe maruz kalma durumunda, bebekler için özel olarak tasarlanmış çok yüksek korumalı ürün.

Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50+'ın yeni formülü, bebeklerin hassas cildine özen göstermekten ödün vermeden çok yüksek UVB ve UVA koruması sunan bir formülasyondur.


Anthelios Dermo-Pediatrics, SPF 50+ ve çok yüksek UVA koruması ile bebeklerin cilt ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiştir.


Anthelios Dermo-Pediatrics bebeklerin cildinde hafif beyaz bir film bırakır, böylece anneler çocuklarının korunmasız bölgelerini hızlı bir şekilde bulabilir.


Pediatrik ve dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.