0
laroche-posay.com.tr'ye geri dön
Save your skin

Özellikle bebekler için formüle edilmiş güneş koruması

Img_Özellikle bebekler için formüle edilmiş güneş koruması

Dermatologlar ve çocuk doktorları şu konuda açıktır: 3 yaşın altındaki çocuklar asla doğrudan güneşe maruz bırakılmamalıdır. Bebeklerin cildi güneşe ,UVA ve UVB ışınlarına yetişkinlere göre çok daha hassastır. Özellikle bebeklerin hassas ciltlerine karşı hassas olan çok yüksek korumaya ihtiyaçları vardır.

Çocuklarınızı güneşten koruyun

Doğrudan güneşe maruz kalmak, yaygın olarak pediatristler ve dermatologlar tarafından önerilmez; indirekt olarak güneşe maruz kalma durumunda çocukları güneşten korumanın çok önemli olduğu söylenir.

Rakamlar:

i_anthelios_protection_picto.gif

Güneş kaynaklı problemlerin %50-%80'i çocukluk yada ergenlik döneminde ortaya çıkar* Bu nedenle, küçük çocuklar da dahil olmak üzere çocuklara güneş koruması açısından iyi uygulamaları öğretmek önemlidir.

* Robinson JK et al. Summertime sun protection used by adults for their children. J Am Acad Dermatol 2000

Anthelios Dermo-Pediatric SPF 50+: Bebekler için yüksek güneş koruyucu

Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50+ çok yüksek UVB ve UVA koruması sunar. Yüksek toleransa sahip olup, bebeklerin hassas cildini korumak için son derece minimal bir formüle sahiptir.  İçerikleri hassas bebek cildine uygun olacak şekilde titizlikle seçilmiştir.


Anthelios Dermo-Pediatrics, çok yüksek koruma sağlayan içeriğe sahiptir. SPF 50+ ve çok yüksek UVA koruması ile, 6 aylık ve daha büyük yaştaki bebeklerin indirekt güneşe maruz kalma durumlarında cilt ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiştir. Açık hava aktiviteleri sırasında cildin "örtülmemiş" bölgelerinde günün herhangi bir saatinde uygulanabilir.


Anthelios Dermo-Pediatrics, bebeklerinin korunmasız açık kalmış bölgelerini hızlı bir şekilde tespit etmelerinde annelere yardımcı olmak için, bebek cildinde açık beyaz bir iz bırakır.


Pediyatrik ve dermatolojik kontroller altında test edilmiştir.

BENİM İÇİN EN İYİ GÜNEŞ KORUMASI

Cildini 3 adımda güneşten koru:

loading : 0,611 sec