Dünya genelinde yaklaşık 25,000'in üzerinde dermatolog ile işbirliği

La Roche-Posay ve dermatologlar:
hassas cilt bakımı için birliktelik

Img_La Roche-Posay ve dermatologlar: hassas cilt bakımı için birliktelik

Termal suyun faydaları ve hassas cilt uzmanlığının meyvelerinden biri olan La Roche-Posay Dermatoloji Laboratuarı, bugün dünya genelinde yaklaşık 25,000'in üzerinde dermatolog ile işbirliği içerisinde. Hassas ciltlerin bakımında günlük destekten daha fazlası olan ve kırk yıllık tecrübeyle ilerleyen La Roche-Posay, özel klinik araştırmalarda uzmanlarla birlikte çalışarak, dermatolojik uzmanlığı birleştirerek, sürekli eğitime katkıda bulunarak ve sosyal açıdan sorumlu eylemler ortaya koyarak günden güne cilt  profesyonelleri ile el ele çalışıp hassas ciltere daha iyi bir yaşam sunuyor.

İhtiyacı belirleyip çözümünü sunmak

Cilt bakım ürünlerimiz, günlük bakım rutinlerine eklenerek, bu rutinlere uyumlarının geliştirilmesine ve dermatolojik uygulamaların neden olduğu ciltle ilgili bazı yan etkilerin sınırlandırılmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Etkinlik, tolerans ve kozmetik açıdan dermatologların ihtiyaçlarına mükemmel biçimde uyarlanmış olan bu formüllerin elde edilmesi, uzmanlarla çok yakın bir çalışma ilişkisi kurmak anlamına gelir. Bu, ihtiyacın belirlenmesinden çözümü sunmaya kadar, bir cilt bakım ürününün tasarımındaki her adım için geçerlidir  .

Paylaşmanın ve tartışmanın eşsiz fırsatlar olduğunu bildiğimiz için, Avrupa ve Brezilya bilim komiteleri toplantılarımız, 15 farklı ülkeden dermatologları bir araya getiriyor. La Roche-Posay için, bu toplantılar hassas ve problem gözlenebilen ciltleri daha iyi anlamamız ve bakımını daha iyi yapmamız için önemli bir fırsat yaratıyor. Bu toplantı La Roche-Posay Dermatoloji Laboratuarı'nın yenilikçi gücü ve profesyonellerinin uzman bilgilerini aynı çatıda topluyor  Lipikar Baume AP+, .1.

Dermatolojinin yanısıra, sosyal sorumluluğa adanmışlık

v_logo-fondation_LRP.jpg

1995 yılında kurulan La Roche-Posay Vakfı, dermatologlara olan bağlılığımızın somut kanıtıdır. Vakıf, her sene genç araştırmacılara destek olur ve kişilerin yaşam kalitesini geliştirmeyi amaçlayan sosyal sorumluluk girişimlerini teşvik eder.

daha fazlasını öğren

Uzmanlarla ortak çalışmalar

"Her şey 15 sene önce İspanya'da, La Roche-Posay Dermatoloji laboratuarı ve İspanya Dermatoloji Birliği başkanı arasındaki toplantıda başladı" diye anlatıyor Claire Sentenac, La Roche-Posay'nin Uluslararası Medikal İletişim Direktörü. Bu işbirliği sayesinde 'Asistan Doktor Sınıfları' ortaya çıktı: yeni yaklaşımların ortaya çıkması ve güneş korumanın önemi konusunda asistan dermatologların farkındalığını artırmak amacıyla yapılan sürekli medikal eğitimleri.

Şu anda 18 ülkede mevcut olan bu girişim, La Roche-Posay tarafından dermatologların faaliyetlerini desteklemek için çeşitli etkinlikler organize etmiştir. Sürekli eğitim programları, online eğitim, bilimsel yayınlar, düzeltici makyaj atölyeleri,  "Melanoma Günleri" desteği   gibi yollarla hassas cilde ya da cilt problemlerine sahip kişilerin hayatlarını geliştirmek için  uzmanlarla beraber her geçen gün daha çok çalışıyoruz.

Dermatologlar ile iletişimimiz, cilt bakım ürünümüzün piyasaya sürülmesinden sonra bitmiyor: Geniş medikal ekip ağımız, uzmanlar ile düzenli olarak iletişimde kalıp tüketicilerin deneyimleri hakkında bilgi topluyor. Bu süreç bilgimizi derinleştirmemiz ve daha etkili cilt bakım ürünleri geliştirmemizde hayati bir öneme sahip.

1