0
laroche-posay.com.tr'ye geri dön
Save your skin

La Roche-Posay'den Anthelios: Hassas ciltler için çok yüksek koruma

Img_La Roche-Posay'den Anthelios: Hassas ciltler için çok yüksek koruma

Dünyada dermatologlarla yakın çalışan ve her zaman ileri teknolojili araştırmalarda bulunan La Roche-Posay Dermotolojik Laboratuarı çok yüksek korumayla birleştirilmiş güneş koruyucu ürünler sağlamak, hassas ciltlere saygılı olmak ve uygulamada rahatlık sağlamak için sürekli olarak ANTHELIOS XL gamını artırmaktadır.

Anthelios: Yaklaşık 30 yıldır, La Roche-Posay Dermatolojik Laboratuarı güneşe hassas ciltlere karşı daha fazla güneş koruyucu ürün sunmaktadır.

30 yıl boyunca, La Roche-Posay ana bir amaçla Anthelios ürün gamının formüllerinde yenilikler ve gelişmeler yapmaya devam etmektedir: hassas ciltleri korumak için en uygun güneş korumasını sağlamak 
Anthelios, 1992'de Mexoryl SX ™ ve 1998'de Mexoryl SX ™ 'den faydalanan özel filtreleme sistemlerinden yararlanan marka olmuştur. Her zaman yeniliklerin safında yer alan Anthelios, hem UVB hem de UVA ışınlarına karşı etkili bir koruma sunarak, hata payından ödün vermeden öncü bir çizgidir.

En önemli nokta:

Her saatte kendinizi güneşten korumanız gerekmektedir.

Bütün yıl korunmuş bir cilt için mükemmel dokular

UV ışınlarına karşı koruma bütün bir yıl boyunca gerekli olsa bile, güneş koruması ihtiyaçları mevsime, maruziyet durumuna ve cilt tipine göre değişebilir.
Anthelios, belirli ihtiyaçları karşılamak için çeşitli formatlarda, dokularda ve koruma faktörlerinde mevcuttur. Anthelios tüm aile için güneş koruma çözümleri sunar: yetişkinler, çocuklar ve bebekler. SPF50 + ve SPF30'da gelirler ve her cilt tipine göre uyarlanırlar.

BENİM İÇİN EN İYİ GÜNEŞ KORUMASI

Cildini 3 adımda güneşten koru:

loading : 0,612 sec