ÖNEMSEMEYE, MÜCADELE ETMEYE, YENİLİK YAPMAYA 

DEĞER İNSANLAR

Dünyada 1.9 Milyar* insan cilt problemleriyle yüzleşiyor.

BİLİYORUZ Kİ CİLT PROBEMLERİ KÜÇÜK YA DA BÜYÜK OLSUN HEPİMİZİN HAYAT KALİTESİNİ ETKİLEYEBİLİYOR. SADECE FİZİKSEL DEĞİL PSİKOLOJİK SIKINTILAR DA YARATABİLİYOR.

LA ROCHE POSAY OLARAK CİLDİN GÖRÜNDÜĞÜNDEN FAZLASI OLDUĞUNA İNANIYORUZ. CİLT PROBLEMLEMLERİNİN SENİ DURDURMASINA İZİN VERMEMEN İÇİN HAYAT DEĞİŞTİREN ÇÖZÜMLERİMİZLE SENİ BU MÜCADELENDE DESTEKLİYORUZ.

LA ROCHE-POSAY

HAYAT DEĞİŞTİREN DERMATOLOJİ

 

Cilt Kusuru Olan Kişilerin %50'si Kendini Toplumdan İzole Ediyor.

La Roche-Posay Olarak Cilde Baktığımızda Cildin Ardındaki Seni Görüyoruz.

Sen De Aynaya Bakmaktan Çekindiğin Hergün İçin,

Cildinde Yanma Hissi Olan Her Saniye İçin, 

Uykusuz Geçen Her Gece İçin, 

Reddettiğin Tüm Baskılar İçin,

Her Zaman Gördüğünden Fazlası Olduğunu Söylemek Zorunda Kaldığın İçin

BU MÜCADELE SENİN İÇİN!

Dünyada 90.000 Dermatolog Öneriyor*
*Kasım 2018 – Temmuz 2019 tarihleri arasında IQVIA tarafından gerçekleştirilen bağımsız araştırma sonuçları esas alınmıştır.

La Roche-Posay Hayat Değiştiren Çözümleri İle Bu Mücadelede Yanında!

Çünkü #CildinGörünendenFazlası

CİLT PROBLEMLERİ CİLDİN ÇOK ÖTESİNDE,

BÜYÜYEN TOPLUM SAĞLIĞI ENDİŞESİDİR.

Düşünülenden çok daha büyük etkiye sahip olan cilt problemleri küçük ya da büyük olsun hepimizin hayat kalitesini etkiliyor ve beraberinde özgüvensizlik, anksiyete, depresyon, iş ve okul hayatında aksama gibi problemleri getiriyor. La Roche-Posay olarak, cilt problemlerinin psikolojik etkisine karşı farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz. Hayat değiştiren çözümlerle sen de cilt problemlerinin seni durdurmasına izin verme!

*Misery at al. Psychological Consequences of the Most Common Dermatoses: Data from the Objectifs Peau Study. Acta Derm Venereol 2020; 100: adv00175;
**Wei W, Ghorayeb E, Andria M. Waleker V; Shnitzer J. Kennedy M et al. A real-world study evaluating adequacy of Existing Systemic Treatments for patients with moderate-to-severe Atopic Dermatitis (QUEST-AD). Ann Allergy Asthma Immunal 123 (2019) 381e388.
***World Health Organization estimation. GA2LEN. Does rhinitis lead to asthma? General Practitioner Brochure 2007.

SİZE KARŞI TAAHHÜTLERİMİZ 

HAYATIMIZI DEĞİŞTİREN DERMATOLOJİK ÇÖZÜMLER 

Yaşamı değiştiren dermatolojik çözümün öncüleri olarak, hiç kimsenin cilt sorunarı nedeniyle acı çekmemesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle ürünlerimiz ve yeniliklerimiz, en hassas ciltler için etkili bir rahatlama ve bakım sağlamak için formüle edilmiştir.

SİZE KARŞI TAHHÜTLERİMİZ İÇİN
BURADAYIZ

Dermatolojik yaşamı değiştiren çözümlerin öncüleri olarak, hassas cildiniz için daha iyi bir yaşama o kadar derinden inanıyoruz ki, ürünlerimiz ve yeniliklerimizin tümü sizi güçlendirmek, iyileştirmek ve korumak için formüle edilmiştir. Acı çektiğiniz cilt problemleri kadar güçlü olmaları için yapılırlar.

BİLİMSEL YENİLİĞE ÖNCÜLÜK EDİYORUZ.

Daha Fazla Göster
10 yılı aşkın süredir, atopiye eğilim gösterebilen ciltler için Lipikar APM+ gibi ürünler ile yenilikler sunmak için mikrobiyom bilimi araştırmalarına liderlik ediyoruz. 

HAYAT KALİTESİNİ İYİLEŞTİRMEYİ AMAÇLIYORUZ.

Daha Fazla Göster

Cilde baktığımızda, cildin arkasındaki insanları görürüz ve cilt sorunlarınnın cildin çok ötesine geçtiğini biliriz. Klinik çalışmalar cilt sorunlarının günlük yaşamımızı etkileyebileceğini gösterir.

MAKSİMUM ETKİ VE TOLERANS İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Daha Fazla Göster
Gerçek sorunları göz önünde bulundurarak çözümler tasarladığımız için, tüm cilt tipleri dahil olmak üzere 100.000'den fazla kişi üzerinde dünya çapında 600'ün üzerinde klinik ve gözlemsel çalışma yürüttük.

KANSER HASTALARININ YANINDAYIZ.

Daha Fazla Göster
10 yılı aşkın bir süredir dermatologlar ve onkologlarla birlikte çözüm geliştirmek ve kanser hastalarının cildi üzerindeki etkinliklerini ve toleransını kanıtlamak için birlikte çalışıyoruz.

GERÇEK CİLT HİKAYELERİ

Sizi duyduğumuz için her gün sahne arkasında çok çalışıyoruz. Cildinizle ilgili size umut verebilmek için savaşıyor ve çözümler üretiyoruz. 
Sana asla pes etmemeni hatırlatan...

YANIMIZDA OL

VE BAŞKALARINA YARDIM ET

Cilt meselelerin günlük hayatını etkiliyor mu ve nasıl hissediyorsun? Dermatolojik çözümler hayatında nasıl değişiklikler yaptı? Gerçek Cilt Hikayeni Instagram üzerinden #cildingörünendenfazlası hashtagiyle bizimle paylaş.

 

https://www.laroche-posay.com.tr/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/tr/simple-page/landing-page/brand-campaign/instagram_1.jpg

MELİS

Herkes cilt kusurlarına bakıyormuş gibi hissediyor.

 

#cildingörünendenfazlası

https://www.laroche-posay.com.tr/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/tr/simple-page/landing-page/brand-campaign/instagram_2.jpg

ASYA

Surf yapmayı seviyor ama cildi güneşe karşı hassas.

 
#cildingörünendenfazlası
https://www.laroche-posay.com.tr/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/tr/simple-page/landing-page/brand-campaign/instagram_3.jpg

İREM

Atopiye eğilim gösteren cildi nedeniyle işe gitmiyor.

#cildingörünendenfazlası
https://www.laroche-posay.com.tr/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/tr/simple-page/landing-page/brand-campaign/instagram_4.jpg

CHLOE

Cilt olumlamayı önemsiyor.

#cildingörünendenfazlası
https://www.laroche-posay.com.tr/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/tr/simple-page/landing-page/brand-campaign/instagram_5.jpg

AMANDA

Cildini saklamaya çalışıyor.

#cildingörünendenfazlası
https://www.laroche-posay.com.tr/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/tr/simple-page/landing-page/brand-campaign/instagram_6.jpg

ECE

Herkesin cilt kusurlarını izlediğini hissediyor.

#cildingörünendenfazlası