aknesiz cildim

Akneye eğilim gösteren cilt görünümüyle ilgili daha çok şey keşfet
ve kendini daha rahat hisset

Dijital çağda akneye eğilim gösteren cilt görünümünün sonuçları

FFS Mag article 30756 : Main article image (GettyImages)

"Şu an akneye eğilim gösteren cilt görünümünden kurtulmaya ihtiyacım var!"

Filmler, müzik ve oyunlar dijital cihazlarda canlı yayında. Anlık gönderim bir tık uzakta. Sosyalleşme söz konusu olduğunda, hiper bağlanmış durumdayız. 'Anlık' yeni normalimiz ise, kabul edilmesi zor kötü haberler olabilir: Akneye eğilim gösteren ciltlere yapılan uygulamaların çoğunun etkisini göstermesi altı haftaya kadar sürebilir.

Selfie'ler, anı yakalamakla ilgilidir, ancak akneye eğilim gösteren ciltten muzdarip gençlerin bir kısmı bu eğlencelerden kendilerini soyutluyorlar. Bugünkü ışıltılı gerçekliğe ayak uydurmak istiyorsanız, daima photoshop ve makyaj var. Ancak, düşük kalitede bazlara uygulanan ağır tabakalar ve gün sonunda yetersiz makyaj temizliği, akneye eğilim gösteren cilt için kısır döngü oluşturur.

Geleneksel akneye eğilim gösteren cilt görünümü uygulamaları: dijital çağ için çok yavaş

Tabii ki akneye eğilimli cildin prolemlerini çözmek için en iyi çözüm, asıl sorun kaynaklarını onarmaktır. Ve bu bir dermatoloğa görünmek anlamına gelir. Anlık sonuçlar veren bir dünyada bile en iyi çözümler bile çok yavaş hissettirebilirler. "Maalesef, ortalama bir çocuk bakımına devam etme sabrına sahip değil - bunların yaklaşık yarısı vazgeçiyor" Dr. Philippe Beaulieu

Tinted uygulamaları: Yeni akneye eğilim gösteren cilt görünümü kahramanınız.

Sonuçları görmek için daha fazla bekleme olmaksızın, bu son formüller bugünün anlık cevap bulma dünyasıyla mükemmel şekilde uyum içindedir. Anında akneye eğilimli cilt selfie'ye hazır. Anında.

Ve iyi haberler devam ediyor…

Bu efekt sayesinde, uygulamanıza sadık kalmanız çok daha muhtemeldir; bu da, ciltteki kusurların görünümü ile mücadele edebileceği anlamına gelir. Win win!

KAHRAMANINIZ TINTED İLE AKNEYE EĞİLİM GÖSTEREN CİLT GÖRÜNÜMÜ BAKIMI

1 Haute Autorité de Santé (French healthcare authority) October 2015 press release

Bu makale sadece genel bilgi verir.
Rutininizde değişiklik yapacaksanız bir uzman tavsiyesi almalısınız.

|||

Uyguladığınız cilt bakım rutini

TEMİZLEME
Img_TEMİZLEME

Daha fazlasını keşfet

Akneye eğilim gösteren cilt bakımıyla ilgili daha fazlasını keşfedin