aknesiz cildim

Akneye eğilim gösteren cilt görünümüyle ilgili daha çok şey keşfet
ve kendini daha rahat hisset

Akneye eğilim gösteren cildinizi makyaja hazırlamak

Akneye eğilim gösteren ciltler için kapatıcılar, genellikle hızlı sonuçların anahtarıdır. Bununla birlikte farklı makyaj yöntemleri, kusurlarının görünümünü gizlemek isteyenler için kafa karıştırıcı olabilir. Makyaj uygulamadan önce cildinizi hazırlamak, kusursuz bir cilt görünümü elde etmek için önemli bir adımdır...

FFS Mag article 30779 : Main article image (GettyImages-78432727)

Adım 1: Temiz bir baz hazırlamak

Herhangi bir ürün uygulamadan önce, lekeye eğilimli cildinizi temizlemek için Effaclar Hassas Ciltler İçin Misel Su kullanın; bu sizi tazelenmiş hissettirecektir. Effaclar Astringent (Sıkılaştırıcı) Losyonu da Misel Su'dan sonra uygulayın. Bu, gözenekleri sıkılaştırmaya ve cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur.

Adım 2: Doğru nemlendiriciyi seçmek

Makyajlarının ömrü konusunda endişelenenler için, baz, kapatıcınız konusunda kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olacak iyi bir seçenektir. Çoğu baz, cildi nemlendiren ve cilt tonlarını dengeleyen özelliklere sahiptir ve bu da ön hazırlık için büyük bir adımdır.


Airlicium ve Carnosine içeren Effaclar DUO (+) 'da akneye eğilim gösteren ciltler için mükemmel bir makyaj bazıdır. Bu esnada, Effaclar K (+) antioksidan ve antisebum etkisine sahip özellikleri sayesinde siyah nokta görünümüne karşı yardımcı olur.

Parlak cilde sahip olanlar için, Effaclar Mat mükemmel bir alternatiftir. Sebum düzenleyici özelliğiyle cilt pürüzsüz ve mat görünüme kavuşur.

Cildiniz mükemmel bir baza sahipse makyaj yapmaya hazırsınız!

Bu makale sadece genel bilgi verir.
Rutininizde değişiklik yapacaksanız bir uzman tavsiyesi almalısınız.

|||

Uyguladığınız cilt bakım rutini

TEMİZLEME
Img_TEMİZLEME

Daha fazlasını keşfet

Akneye eğilim gösteren cilt bakımıyla ilgili daha fazlasını keşfedin