aknesiz cildim

Akneye eğilim gösteren cilt görünümüyle ilgili daha çok şey keşfet
ve kendini daha rahat hisset

Akneye eğilim gösteren cildi temizlemek

FFS Mag article 30779 : Main article image (GettyImages-78432727)

Akneye eğilim gösteren cildinizi temizlemek için altın YAP ve YAPMA'lar

Akneye eğilim gösteren cilt efsanelerini bir tanesini çok sık duyarız: akneye eğilim gösteren cilt bir hijyen sorunudur ve cildinizi yeterince sert ovalarsanız, cildiniz tekrar normale dönecektir. Gerçek çok daha karmaşıktır. Akneye eğilim gösteren ciltlerin bakımı, cilde uygun bakım kremlerini kullanmakla ilgilidir.

YAP günde iki kere yüzünüzü temizlemek

Kötü hijyen doğrudan sorumlu olmasa da, cildi temizlemek hala gereklidir. Ciltten fazla kirleri ve yağları arındırmak önemlidir. Bu, gözenekleri tıkanmasını önlemeye yardımcı olur.

YAP nazik bir misel su uygulamak

Durulanmayan dokuya sahip bazı ürünler, aşırı yağların cilt yüzeyinden uzaklaştırılmasını sağlar. Bazı misel sular, sebumu düzenleyen aktif maddelerle zenginleştirilmiştir. Bazı kurulama mendilleri de benzer bir etki sağlayaiblir, ancak tahrişten kaçınmak için alkolsüz olduklarından emin olun.

YAPMA ovalamak

Deride tıkanmış gözenekler, lekeler ve siyah noktalar bulunduğu zaman, aşındırıcı soyucu ürünler cazip görünebilir. Gerçek şu ki birçok üründeki partiküller cildi rahatsız etmeye ve bakterilerin girişini teşvik etme eğilimindedir.

Bu makale sadece genel bilgi verir.
Rutininizde değişiklik yapacaksanız bir uzman tavsiyesi almalısınız.

|||

Uyguladığınız cilt bakım rutini

TEMİZLEME
Img_TEMİZLEME

Daha fazlasını keşfet

Akneye eğilim gösteren cilt bakımıyla ilgili daha fazlasını keşfedin