aknesiz cildim

Her 3 kadından biri akneye eğilimli cilt problemi yaşıyor ve bunun en önemli sebepleri arasında hormonal çalkantılar var.

Sen de başarabilirsin !

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\freefromspots2

"Kızımın akneye eğilim gösteren cilt görünümüne karşı nasıl savaştık?"

Laura birkaç ay boyunca akneye eğilim gösteren cilt görünümü problemi yaşadı. Ancak dermatoloğunun yardımıyla bu probleme karşı savaştı ve şimdi cildi pürüzsüz bir görünüme sahip. Annesi Chantal'in yorumlarıyla nasıl olduğunu öğrenin.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\freefromspots2\mag\ffs2_mag_testimonies_default.jpg

Durum

Kızınız ne zaman akneye eğilimli bir cilt görünümüne sahip olmaya başladı?

Kızım, Laura, 14 yaşlarındayken bu problemi yaşamaya başladı. Tam da ergenliğinin ortasında!

Belirtiler

Akneye eğilimli cilt görünümü nasıl ortaya çıktı?

İlk başta, sadece birkaç küçük pürüz ve siyah nokta olarak ortaya çıktı, ancak problem hızla yayıldı. Yaz boyunca pürüzlerin görünümü azaldı, bundan çok mutluydu! Ancak maalesef okula döndükten birkaç hafta sonra problem geri döndü.

Çözüm

Ne yapmaya karar verdiniz?

Akneye eğilimli cilt görünümüne bir çözüm bulmak için bir dermatologdan randevu aldık. Dermatolog aslında güneşin, düşünüldüğü gibi, akneye eğilimli ciltlerin dostu olmadığını açıkladı. Bu sayede Laura akneye eğilimli cildini güneşte kurutmaya çalışmaktan vazgeçti. Dermatolog aynı zamanda günlük nasıl bir bakım rutini uygulaması gerektiğini de Laura'ya öğretti. Kendi cilt tipine uygun temizleyiciler, akneye eğilimli ciltler için özel kremler ve komedojenik olmayan makyaj ürünleri tavsiye etti, bu sayede Laura yeniden bir başlangıç yapabildi. Bütün bu önlemler sayesinde akneye eğilimli cilt görünümü gün geçtikçe azalmaya başladı. 1 sene sonra pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmuştu. Laura da özgüvenini geri kazandı. Onu tekrar gülümserken ve mutlu olduğunu görmek çok güzel!

Bu makale sadece genel bilgi verir.
Rutininizde değişiklik yapacaksanız bir uzman tavsiyesi almalısınız.

32877
|||

Uyguladığınız cilt bakım rutini

TEMİZLEME
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\freefromspots2\

Daha fazlasını keşfet

Akneye eğilim gösteren cilt bakımıyla ilgili daha fazlasını keşfedin