Üyelik

Hala laroche-posay.com.tr üyesi değil misiniz?

Şifremi hatırlat
Şifrenizi hatırlatan yazıya ulaşmak için bize mail adresinizi bildirin

Email adresim

Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam

Hassas cildi dengeleyebilmek için dermatolojik cilt bakım ürünleri.


La Roche-Posay, hassas ciltler dahil tüm ciltlerin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmek için  uygun cilt bakım ürünleri üretmektedir.

Dünyadaki birçok dermatologla birlikte La Roche-Posay, tüketicilerin yaşam kalitesini arttırmak adına La Roche-Posay Termal Suyu ile formüle edilmiş cilt bakım ürünleri üretir.

La Roche-Posay ilk olarak dermatologlar tarafından belirlenen ana cilt sorunlarının (akne,egzema,atopi..v.s.) tedavisinde yardımcı olarak kullanılırken, daha sonra alanını genişleterek hassas ciltlere uygun günlük cilt bakım ürünlerini seriye eklemiştir. 

Hassas ve diğer tüm ciltlerin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmek için La Roche-Posay uygun bir cilt bakım çözümü sunar.

Dermatologlar ve eczacılar tarafından tavsiye edilmektedir.

Dermatologlar

Akne, rosacea, atopi ya da diğer vakaların bakımından, cildin günlük ihtiyaçlarına ve güzellik uygulamalarının düzeltilmesine kadar dermatologlar binlerce kadın, erkek ve çocukla sürekli iletişim içerisindedir.Etkili, dayanıklı ve kozmetik içerikli La Roche-Posay cilt bakım ürünleri dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Eczacılar

Satış noktası.
Dermatologların yazdıkları reçetedeki ürünleri tedarik eden ya da ürün satın almaya gelen kişilere La Roche-Posay ürünlerini tavsiye eden eczacılar, markanın yaratıldığı günden bu yana tarihi partnerlerdir.


loading : 0,359 sec