Üyelik

Hala laroche-posay.com.tr üyesi değil misiniz?

Şifremi hatırlat
Şifrenizi hatırlatan yazıya ulaşmak için bize mail adresinizi bildirin

Email adresim

Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam

La Roche-Posay önemli ve büyük dermatoloji kongrelerinde yer almaktadır.

La Roche-Posay markası tarafından yürütülen çalışmalar, uluslararası ve ulusal tüm büyük kongrelerde tanıtılmaktadır.
  • Amerikan Dermatoloji Akademisi
  • Avrupa Dermatoloji Akademisi
  • Latin-Amerika Uluslar arası Dermatoloji Kongresi
  • Dünya Dermatoloji Kongresi
  • Dünya Pediyatrik Dermatoloji Kongresi


La Roche-Posay vakfı dermatolojik araştırmaları desteklemektedir.

Ödül
Her yıl kazandığı ödüllerle birlikte La Roche-Posay Vakfı ışın koruması, atopi gibi branşlarda yapılan dermatoloji araştırmalarını desteklemektedir. 

Eğitim atölyeleri ile kullanıcıların yaşam kaliteleri arttırılmaktadır.

Hassas atopik cilde sahip olan hastaların günlük yaşamlarını iyileştirmek için, La Roche-Posay Termal Dermatoloji Merkezinde, Atopi üzerine Eğitimsel Atölye ve Düzeltici Kozmetik Stüdyosu olmak üzere iki atölye geliştirilmiştir. Bu atölyeler profesyonellerin,derneklerin ve La Roche-Posay markasının işbirliği ile gerçekleştirilmiştir. Bu model artık tüm dünyada hastaların günlük yaşam kalitelerini arttırmak için birçok eğitimsel atölyede kullanılmaktadır.

Egzemanız ile nasıl daha iyi başa çıkacağınızı öğrenmek için atopi hakkında eğitim atölyeleri.

Father and children
Atopi hakkındaki eğitim atölyelerinde La Roche-Posay, atopik egzema hastası çocuklar ile tanışmıştır. Eğitimciler ve dermatologlar, cilt hastalıklarını önemseyerek  çocuklara onarıcı bakımlarını nasıl uygulamaları gerektiğini öğretmektedir. Çocuklar böylece iyileşmeye doğru bir adım atmış olur. Kuru ve çok kuru ciltler için geliştirlen Lipikar serisi işlevsel ve eğitim amaçlı labaratuvarlarda geliştirilmiştir.

Cilt kanserini önlemek için tüketiciler bilgilendirilmektedir.

Araştırma günleri ve hastanelerdeki bilgi aletleri ile ,La Roche-Posay, dermatologların cilt kanseri önlemi ve eğitimi konusundaki görevlerini desteklemektedir. Cilt kanserinin riskleri konusunda mümkün olduğunca çok tüketicinin farkındalılığını arttırmak amacı ile marka "myskincheck.org" sitesini kurmuştur.

MySkinCheck
Artış gösteren cilt kanseri erken teşhis edildiğinde tedavisi mümkündür. Bu yüzden önlem alınması önemlidir.Organize edilen araştırma günleri ve hastanelere yerleştirilen bilgi aletleri ile dermatologların cilt kanseri konusundaki görevleri desteklenmektedir.
 Cilt kanseri konusunda tüketiciyi bilgilendirmek ve farkındalığı arttırmak amacı ile "myskincheck.org"sitesi kurulmuştur.

loading : 0,328 sec