Üyelik

Hala laroche-posay.com.tr üyesi değil misiniz?

Şifremi hatırlat
Şifrenizi hatırlatan yazıya ulaşmak için bize mail adresinizi bildirin

Email adresim

Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam

Rule 1

Doğru bir güzellik uzmanı seçin.

Güzellik tavsiyesi
Güzellik uzmanınızı doğru seçememek, korkunç sonuçlara neden olabilir. Özellikle ameliyat söz konusu olduğunda uygun vasıflara sahip uzmanları tercih etmek büyük önem taşımaktadır.

Rule 2

Uzmanınızla iletişim içinde olun.

Güzellik tavsiyesi
Alabildiğiniz kadar bilgi alın, sorular sorun ve yapılmış olan ameliyatların fotoğraflarına bakın. İlk randevu sırasında, bir sonraki görüşmenizin farklı adım ve süreçlerini belirleyin.

Rule 3

Cildiniz de hazır olsun.

Güzellik tavsiyesi
Herhangi bir ameliyat olmadan cildinizi iki hafta öncesinden hazırlamanız gerekir. Bu ameliyatın kolaylaşmasını, en iyi sonuçları almanızı ve sonuçların daha uzun süreli olmasını sağlar. Cildinizi operasyona hazırlarken düzenli olarak bir temizleme jeli, losyon ve serum kullanmanız önerilir.

Rule 4

Ameliyattan sonra cildinizi koruyun.

Güzellik tavsiyesi
Uygulamadan sonra, cildiniz güçsüz düşer. Nemlendirici ve serbest radikal karşıtı bir krem kullanmak bu hassaslığı azaltır, cildin bariyer fonksiyonunu yenilmeyi ve iyileşmesini kolaylaştırır. Uygulamanın kalitesine zarar verebilecek, çok yağlı ürünlerden kaçının.

Rule 5

Uzun vadeli düşünün.

Güzellik tavsiyesi
Yaşlanma karşıtı ürünler kullanmak, estetik uygulamasının sonuçlarını güçlendirir ve uzatır. Hedef, kolajen bileşimlerini harekete geçirmek ve yeni oluşan lifleri korumaktır.

loading : 0,484 sec