#AknesizCildim

Sivilceler hakkında merak ettiklerini Aslı Özdel ve dermatoloğumuzun yardımıyla öğrenin

Uzman Tavsiyeleri Alın

Sonya Esman'ın videolarını keşfet.

Bize kendini tanıtabilir misin?
Merhaba ben Sonya Esman, 20 yaşındayım, St. Petersburg, Rusya'da doğrum, Toronto, Kanada'da büyüdüm, ama şu an Los Angeles'ta yaşıyorum. İnsanlar bana ne iş yaptığımı sorduklarında, genellikle "Profesyonel bir insanım." diye cevap veriyorum. Etiketlenmeyi sevmiyorum, çünkü bir insan olarak hobi ve ilgi alanlarımdan ibaret olduğumu düşünüyorum. Sanırım dışarıdan bakan biri moda, gezi, yaşam tarzı, güzellik, müzik bloggerı olduğumu söyler.Kendimle ilgili söyleyebileceğim en komik şeylerden biri: her gün sabah 6'da alarmsız uyanırım ve bütün işlerimi 3 saat içerisinde hallederimve uyumadan hemen önce spor yapmayı tercih ederim. 
Neden güzellik youtuberı olmayı tercih ettin?
Aslında tam olarak güzellik bloggerı olmayı seçtiğimi sanmıyorum. İnsanlarla iletişim kurmayı seviyorum ve Youtube milyonlarca kişiyle iletişim kurabilmenin ve bir bakıma onlarla arkadaş olabilmenin en etkili yolu. Her zaman oyuncu olmak istemişimdir ve Youtube bu yüzden kendimi gösterebilmek ve benim gibi düşünen insanlarla konuşabilmek için mükemmel bir ağ.
Sivilcelerle ilgili kişisel hikayen nedir?
Gençken çok fazla sivilcem vardı. T bölgem çok yağlıydı ve sivilcelerimin çoğu alnımda ve omuzlarımda küçük kistik kabarcıklar şeklinde çıkıyordu. Okul koridordunda yürüdüğüm zamanları hatırlıyorum, diğer çocuklar beni 'Akne bakımı' diye çağırıyorlardı. Modellik yaptığım zamanlarda bildiğim her şeyi yapmama rağmen ajanslar sürekli cildimi düzeltmem gerektiğini söylüyorlardı. Dermatologlara bana sadece antibiyotik reçetelemeleri için gidiyordum. Daha sonra antibiyotiği bıraktığım anda ise, sivilcelerim tekrar çıkıyordu. Bütün bunlara ek olarak yediklerime çok çok dikkat ediyordum ve buna rağmen sivilcelerim azalmıyordu. Bu süreçte bana yardım eden tek şey günlük doğru bakım ve bakımı devam ettirecek sabrı bulmak oldu.
  • facebook

Dünyaca ünlü Youtuberların videolarını keşfedin!

Bu ilginizi çekebilir