#CildiniKoru


Siz ve sevdikleriniz için daha iyi cilt koruması
Kontrol et, koru ve güneşe güvenle çık

ABCDE Cilt Kontrol Metodu'nu indir

La Roche Posay
cilt kanserine karşı destekçiniz

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\SkinChecker3\images\v_skinchecker-preventing_curing.jpg

La Roche-Posay laboratuarının önceliği, cilt kanserine karşı mücadele. Dünyanın dört bir yanında uzman dermatologların önerdiği marka olarak biz, erken tanıya yardımcı olmak için her zaman olduğumuzdan daha güçlü bir konumdayız.

La Roche-Posay cilt kanseriyle mücadele konusuna odaklanıyor

Cilt kanseri önlemede önemli bir rolü olan La Roche-Posay laboratuarı, kanserle mücadele günlerini organize eder, dermatolog ile birlikte aktif olarak çalışır. Euromelanoma Grubu ile La Roche-Posay 10 yıldan fazla bir süredir Avrupa'da serbest tarama günleri düzenlemeye yardımcı olmuş ve katılımcıları cilt kanseri riskleri ve bunun önlenmesi için eğitme fırsatı bulmuştur. Dermatologlar, benlerin değerlendirilmesi için zamanlarını gönüllü olarak kullanmış; katılımcıların UVA ve UVB ışınlarına aşırı maruz kalmanın riskleri konusunda farkındalıklarının artmasını sağlamış ve güneşte kendilerini güvende tutmak için iyi alışkanlıkların neler olduğunu onlara açıklamışlardır. Mümkün olduğunca çok kişiye ulaşmak için bu etkinlikler ayrıca eczanelerde de düzenlenmektedir. Bu ücretsiz tarama günleri ayrıca Kuzey Amerika'da ve Latin Amerika'da da yapılır. Toplamda, bölgedeki deri kanseri ile mücadelede önlem almanın önemini artırmak için çalışmalara yaklaşık 30 ülke katılıyor.

Gündelik destek(günlük destek) için La Roche-Posay, myskincheck.org'u geliştirmiştir. Sitenin kullanıcıları eğitici ve kullanıcı dostu olup, siteden cilt kanseri hakkında bilgi edinebilir, risk düzeyinizi ölçebilir ve ailenizle birlikte benlerinizi takip edebilirsiniz.

Dünya çapında dermatologları destekliyoruz

La Roche-Posay sağlık uzmanlarının cilt lezyonlarının taranması konusundaki uzmanlığını artırmak için dermatologları araçlara ve kaynaklara erişimlerini sağlayarak desteklemektedir. Bu nedenle laboratuvarımız dermatologlara, Uluslararası Dermoskopi Derneği ile işbirliği içinde dermoskopi eğitim programları sunmaktadır. Resimli ve yorumlamalı eğitim oturumlarına ve podcast'lere, La Roche-Posay tarafından sağlık çalışanlarına özel hazırlanan "UV-Damage.org" adresinden erişilebilir.

Anthelios: önlemek için korumak

Güneşe maruz kalma ve UV ışınları benlerin kanser lezyonlarına dönüşmesine neden olabilir: cilt kanserlerininbir kısmı aslında güneşe ve UVB ve UVA ışınlarına aşırı maruz kalma ile bağlantılıdır

Kendinizi güneşten korumak için, alabileceğiniz birkaç iyi alışkanlık vardır: 12: 00-16:00 saatleri arasında kendinizi güneş altında bırakmayın, yüksek faktörlü güneş kremi uygulayın ve güneş gözlüğü, şapka ve tişört giyin.

UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek güneş koruması sunmak için La Roche-Posay,  hassas cilt tipleri için konfor ve koruma sağlayan Anthelios yüksek toleranslı güneşten koruma serisini formüle etti.

Çocuklara özel Anthelios

Güneşin neden olduğu cilt hasarının bir kısmı da 18 yaşından önce meydana geldiğinden, La Roche-Posay, çocukları korumak için özel olarak tasarlanmış bir ürün olan Anthelios Dermo-Pediatrics'i geliştirdi.

1 La Ligue Contre le Cancer, 22/05/2014

  • Facebook
  • Pin