#AknesizCildim

Sivilcelere ne iyi gelir ne iyi gelmez, Prof. Dr. Serap Öztürkcan ve Cansu Yeğin yardımıyla öğrenin.

Uzman Tavsiyeleri Alın

Patates sivilcelere iyi gelir mi?

Patates Sivilcelere İyi Gelir mi?Herkesin sivilce izleri ile ilgili mutlaka bir hikayesi vardır. Sivilce izlerim nasıl geçer sorusuna yanıt ararken, karşımıza çıkan her yöntemi denemişizdir. Sen de internette karşına çıkan çözümlerin hemen hemen hepsini denedin ve işe yaramadı mı? Ünlü Vlogger Cansu Yeğin, internette bolca aratılan sivilce izlerini geçirme yöntemlerini Dermatolog Prof. Dr. Serap Öztürkcan’a sizler için sordu. Sen de bu yöntemlerden en az birini denediysen doğru yerdesin! Dermatolog Prof. Dr. Serap Öztürkcan'ın önerilerini izlemeye şimdi başlayabilirsin.
Ünlü Vlogger Cansu Yeğin, sizler için Dermatolog Prof. Dr. Serap Öztürkcan’a sordu: Patates Sivilceye İyi Gelir Mi? İçinde nişasta bulunan ve birçok yemeğimizin vazgeçilmezi patates, en çok hangi yemeğe yakışıyor bilmiyoruz ama sivilce izlerini geçirmediğini çok iyi biliyoruz.
Effaclar Tanışma Kiti şimdi 24,90 TL*!Sivilce ve sivilce izlerinin görünümünü azaltmak için bizim sana önerimiz; La Roche-Posay Effaclar Tanışma Kiti! Sana en yakın La Roche-Posay yetkili eczanelerinden, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için önerdiğimiz Effaclar Tanışma Kiti’ni 24,90 TL’lik* fiyatı ile temin edebilirsin. Sivilce ve sivilce izlerinin görünümünü azaltmada sana destek olacak olan Effaclar Tanışma Kiti’nin stoklarla sınırlı olduğunu unutma!
*Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı.

  • facebook

Sivilceye ne iyi gelir, ne iyi gelmez. öğrenin.

Bu ilginizi çekebilir