#AknesizCildim

Sivilcelere ne iyi gelir ne iyi gelmez, Prof. Dr. Serap Öztürkcan ve Cansu Yeğin yardımıyla öğrenin.

Uzman Tavsiyeleri Alın

Muz Kabuğu sivilcelere iyi gelir mi?

Muz kabuğu sivilceye iyi gelir mi? "Sivilce izleri nasıl geçer?" sorusuna yanıt aramak için denemediğimiz yöntem kalmadı. Bunların çoğu internette karşımıza çıkan, aslında sivilce izlerimizin geçmesinde yararı olmayan yöntemlerdi. Peki “sivilce izlerimin geçmesi için ne yapmalıyım?” sorusu hala kafanda bir soru işaretiyse ve sivilce izlerine iyi gelecek bir yöntem arıyorsan, doğru kanaldasın.Ünlü Vlogger Cansu Yeğin, internetteki sivilce izleri hakkındaki efsaneleri dermatolog Prof. Dr. Serap Öztürkcan’a sordu. Sen de sivilce izlerinin azalması için bu yöntemlere başvurmadan önce, doktorumuzun tavsiyelerini mutlaka izlemelisin.
Ünlü Vlogger Cansu Yeğin, sizler için dermatolog Prof. Dr. Serap Öztürkcan’a sordu: Muz Kabuğu Sivilceye İyi Gelir Mi? Muz kabuğu ya da muz kabuğundan yapılmış bir sivilce maskesinin sivilcelere iyi geldiğine dair yapılmış bir çalışma bulunmamaktadır. Biz en iyisi muzu sivilce izlerimizi geçirmek için cildimize sürmektense, afiyetle yiyelim.
Effaclar Tanışma Kiti sadece 24,90 TL*Tüm bunlara rağmen “sivilce izlerine ne iyi gelir?” sorusuna hala bir yanıt bulamadıysan bizim sana bir önerimiz var! Yağlı ve akneye eğilimli ciltlere önerdiğimiz La Roche-Posay Effaclar Tanışma Kiti 24,90 TL’lik* fiyatı ile La Roche-Posay yetkili eczanelerinde seni bekliyor. Acele et! Effaclar Tanışma Kiti stoklarla sınırlı.*Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı.
  • facebook

Sivilceye ne iyi gelir, ne iyi gelmez. öğrenin.

Bu ilginizi çekebilir