#AknesizCildim

Sivilceler hakkında merak ettiklerini Aslı Özdel ve dermatoloğumuzun yardımıyla öğrenin

Uzman Tavsiyeleri Alın

Coralista'nın videolarını keşfet.

Bize kendini tanıtabilir misin?
Merhaba ben Ankita, 26 yaşındayım. Bombay, Hindistan'dan geliyorum, güzellik bloggerıyım. Makyajla ilk kez tanışmam 5 yıl önce oldu ve makyajı o kadar çok sevdim ki mühendislik diplomamı aldıktan sonra tam zamanlı bir blogger ve Youtuber olmaya karar verdim!
Neden güzellik youtuberı olmayı tercih ettin?
Üniversitede akneyle ilgili çözümler ararken kendimi bir sürü güzellik blogunda buldum. İlk günden itibaren güzellik bloglarına bayılmıştım ve yeni güzellik ürünleri bulabilmek için yeni bloglar keşfetmeye başladım. Hindistan'da çok detaylı ürün bilgisi içeren bloglar olmadığını fark ettim. Kadınların doğru ürünleri seçebilmesi için deneyimlerimi paylaşmak istedim.
Sivilcelerle ilgili kişisel hikayen nedir?
Erken yaştan itibaren akne problemi yaşıyordum ve kendi blogumu oluşturmak için evde kendi kendime yöntemler uyduruyordum. Sanırım kullandığım en kötü malzeme öğütülmüş karabiberdi. Uzun bir süre, cilde zarar vermeyen akne ve akne izlerine etki eden doğru ürünü bulamadım. Şu an akne konusunda çok daha bilgiliyim ve cildimle mutluyum. Akne de hayatın bir parçası ve doğru bakım ve ürünlerle akne problemini kontrol edilebiliriz! 
  • facebook

Dünyaca ünlü Youtuberların videolarını keşfedin!

Bu ilginizi çekebilir