#AknesizCildim

Sivilcelere ne iyi gelir ne iyi gelmez, Prof. Dr. Serap Öztürkcan ve Cansu Yeğin yardımıyla öğrenin.

Uzman Tavsiyeleri Alın

Buz sivilceye iyi gelir mi?Buz sivilcelere iyi gelir mi? İnternette bir ajan havasında araştırmalar yaparak sivilce izlerinden kurtulmak için pek çok yöntem denemişsindir. Karşına pek çok yöntem çıktı. Ancak birçoğu sadece şehir efsanesinden ibaretti. Şu an bu videoyu izliyorsan, muhtemelen bu yöntemleri araştırdın, denedin ve sonuç alamadın. Ünlü Vlogger Cansu Yeğin internette karşına çıkan, sivilce izlerini geçirme yöntemlerini Dermatolog Prof. Dr. Serap Öztürkcan’a sordu. Doktorumuzun sivilce izlerini geçirmek için bizlere önerilerini öğrenmek için Aknesiz Cildim videolarını izlemeye başlayabilirsin.
Ünlü Vlogger Cansu Yeğin, sizler için dermatolog Prof. Dr. Serap Öztürkcan’a sordu: Buz Sivilceye İyi Gelir Mi? Buzu cildimize sürmek, anlık serinleme hissi verse de sivilce izlerimiz için bir çözüm değil. Siz iyisi mi buzu sadece içeceklerinizi soğutmak için kullanın.
Effaclar Tanışma Kiti sadece 24,90 TL*! Peki, cildindeki sivilce izleriyle savaşmak ve sivilce görünümünü azaltmak için buz değil de ne kullanacağım diye soruyorsan, bizim sana önerimiz: La Roche-Posay Effaclar Tanışma Kiti! Yetkili La Roche-Posay eczanelerinden bulabileceğin Effaclar Tanışma Kiti sadece 24,90 TL*! Sadece yetkili La Roche-Posay eczanelerinde bulabileceğin Effaclar Tanışma Kiti’nin stoklarla sınırlı olduğunu unutma! *Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı.
  • facebook

Sivilceye ne iyi gelir, ne iyi gelmez. öğrenin.

Bu ilginizi çekebilir