#AknesizCildim

Sivilceler hakkında merak ettiklerini Aslı Özdel ve dermatoloğumuzun yardımıyla öğrenin

Uzman Tavsiyeleri Alın

Betsy Saul'un videolarını keşfet.

Bize kandini tanıtabilir misin?
Ben Betsy Saul, 30 yaşında bir moda gazetecisiyim, Buenos Aires'ten geliyorum. İnsanlar genelde çok çekingen olduğumu duyunca çok şaşırıyorlar, çünkü videolarımda çok dışarı çıkan biriymişim gibi gözüküyor. Ama aslında sadece konuşma başlatabilmek bile benim çok zamanımı aldı (ve çok çabamı). Ama başladıktan sonra düzeldi mesela sizin yanınızda çok rahatım.
Neden güzellik youtuberı olmayı tercih ettin?
Bir teknoloji firmasında halkla ilişkiler departmanında çalışıyordum ve yazmayı çok özledim bu yüzden 2009'da bloguma başladım. Daha sonra işler kendi kendine akmaya başladı ve  serbest çalışan bir profesyonel olmaya karar verdim. Daha sonra bir dergide çalışmaya başladım.  YouTube kanalım Segui moda ailesine son katkım oldu. Başka insanlarla hikayelerimi paylaşmayı ve insanların kendi imajlarını oluşturmalarına yardım edebilmeyi çok seviyorum.
Sivilcelerle ilgili kişisel hikayen nedir?
Ben çok gençken sivilcelenmeye başlamıştım ve okuldaki tüm o kaba davrananlar yüzünden çok zorlanıyordum. İmajım hakkında kendimi güvensiz hissetmeme neden olan tek şey buydu. Kurtulabilmek ve cildimi daha güzel gösterebilmek için için her şeyi denedim.  Akneyi kabullenebilmek çok uzun zamanımı aldı ama şimdi kendime uygun bakımı buldum ve daha iyi hissediyorum.
  • facebook

Dünyaca ünlü Youtuberların videolarını keşfedin!

Bu ilginizi çekebilir