ROSALIAC CC CREME

KIZARIKLIKLARIN KAPATILMASINDA VE KIZARIKLIK GİDERİLMESİNDE GÜNLÜK BAKIM KREMİ

3337872414213
Urün detaylarına bakın
ROSALIAC CC CREME packshot from ROSALIAC, by La Roche-Posay

46 görüşler

5.046

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Doğal bir ten ürünü ”

Sivilcelerden dolayı oluşan kızarıklıklarımı kapatıyor yüzüme doğal bir ışıltı veriyor. Tamda benim istediğim gibi yok gibi bir ürün çok doğal duruyor. Dermokozmetik oluşuyla da gönlümü fethetti.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Doğallığın adı :) ”

Yaklaşık 3 senedir vazgeçemediğim tek ürün diyebilirim.yüz tonunu eşitlemesi ve doğal durması vazgeçilmez yapan sebeplerim arasında:)

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Kullandığım en iyi cc krem ”

Cildime sürdüğümde doğal etkisi olduğunu görüyorum.Cildimle bütünleşiyor.Sivilcelenme yapmıyor.kapatıcılığı istediğim seviyede.Kısacası almaktan hiç bıkmayacağım harika bir ürün.Tek tercihim👍🏻

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Kızarıklık ”

Zaten la Roche dediğinde akan sular duruyor. Bu ürünün de çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Örtücülük tam kıvamında, doğal görünüm isteyenlere öneriyorum.

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ Hassas ciltler için harika ”

Cildim çok hassas olduğu için kullanacağım ürünleri ozenle seçmem gerekiyor.Cc kreme bayıldım. Tam aradigim ürün..Hem kusurlarımı kapatıyor hem cildimle dost kaliyor. Biraz yoğun bir yapısı var bu sizi korkutmasın. Ciltle uyumu mükemmel..Ağırlık hissi bırakmıyor.. Tıpkı yokmuş gibi.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

4

“ Kızarıklıklarim kapandi ”

Kizarikliklarimi ortadan kaldırdı ayaz da 2 gün kizarikligim gecmezdi soğuktan ayaz dan çok cabuk etkilenenlere tavsiye ederim güzel bi ürün

Sizin için önerilenler

Tüm makaleleri gör