MICELLAR GEL WATER

Hassas ciltler için pH dengesine uyumlu, yüksek makyaj çıkartma etkinliği olan temizleyici jel.

3612620019354
Urün detaylarına bakın
MICELLAR GEL WATER packshot from FİZYOLOJİK TEMİZLEYİCİLER, by La Roche-Posay

15 görüşler

5.015

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Harika😍 ”

Makyaj kalıntısı asla kalmadı yüzümde ve yıkadıktan sonra yüzümü germeyen tek temizleme jeli. Harika bir etkisi var cildimde ki sorunları en aza indirdim bu yıkama jeliyle. Bittikçe aldığım ürünlerden oldu:)👍

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

4

“ Micellar Gel Water ”

Sadece makyaj temizleme değil günlük temizlik içinde kullanilabilinir. Hassas cilde zarar vermiyor rahatca temizlenebiliniyor cildi germiyor.

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ La Roche dan bir harika ürün daha! 💕 ”

Yaklaşık 7 ay akne tedavisi görmüş biri olarak la roche ile 2 sene önce tanıştım. 2 senedir kaç tüp la roche ürünü bitirdim inanın sayamadım ve hala da kullanmaya devam ediyorum by markanın çoğu ürününü. Mükemmel bir temizleyici olan micellar gel water ı şiddetle öneriyorum. Gün sonunda yüzünüzdki tüm kiri yağı alıp ferahlık ve temizlik veriyor. Üstelik azıcık bir miktarı harikalar yaratıyor. Her türlü ihtiyacınız için tek marka yeter. La roche dan başkası asla! 🌹

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Tek kelimeyle harika😍 ”

Kullandığım en iyi makyaj temizleyici, az bi miktarıyla bile mükemmel temizleme sağlıyor sonrasında da cildi yumuşacık yapıyor. Eczane rafımda da mutlaka bulunduracağım ürünler listesine girdi. Herkese tavsiye ediyorum.

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Laroche posay'dan mükemmel bir ürün daha ”

Her gün günün sonunda kirlenmiş makyajlı ve yorgun cildimi mükemmel bir şekilde temizliyor ve rahatlatıyor. Cildime çok uygun bu üün benşm için mükemmel herkese tavsiye ediyorum.

Kim: 

Yaş: 40-49 yaşında

5

“ Azıcık bir miktarı dahi etkili, cildi rahatlatıyor ve etkili temizliyor. ”

Makyaj temizliği sonrası yangı yaşayan cildim için, sabun, alkol, nemlendirici ve paraben içermediği için ideal ürün. Cildimde rahatlama hissi ve etkili makyaj temizliğini birarada sunması mükemmel. Kullanımı kolay, az bir miktarı yeterli geliyor günlük makyajım için.