MİSEL SU ULTRA HASSAS CİLTLER İÇİN

Yüz, göz ve dudak için nazik temizleyici

03337872410338
Urün detaylarına bakın
MİSEL SU ULTRA HASSAS CİLTLER İÇİN packshot from FİZYOLOJİK TEMİZLEYİCİLER, by La Roche-Posay

14 görüşler

5.014

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Alerji Yapmayan Kalıntı Bırakmayan Mükemmel Temizleyici ”

Alerjiye meyilli beyaz bir tene sahibim. O yüzden kullandığım ürünlerin alerji yapmasına alışığım. AlerJi olmamak için su ve sabunla makyajımı çıkarmaya çalıştığım da oldu ama elbette kalıntı kaldı ve bu cilt için çok daha kötü bir şey. Ama la roche’u keşfettiğimden beri böyle bir sorunum kalmadı. Makyajımı yumuşacık çıkarıyor ve üstelik hiç kalıntı bırakmıyor. Cildinizin o anki ihtiyacına göre la roche’un çok temizleyici seçeneği var. İşte benim bahar/sonbahar dönemi alerji zamanlarım için kullandığım mükemmel temizleyici de bu!

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Öyle sevdim ki evde YEDEK BİR ŞİŞE BİLE VAR !! :) ”

Yüzümdeki makyajı önce bu misel su ile çıkartıyorum ve gerçekten her şeyi, cildinize zarar vermeden çıkartıyor. Sonrasında ise effaclar temizleme jeli ile yüzümü yıkayarak kalan kir ve sebumdan cildimi arındırıyorum. Sonrasında ise effaclar duo kremle tüm gün fondötenle kapalı olan yüzümde sivilce çıkmasını engelliyorum :)

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Hassas cilt tipi için harika bir temizleme ürünü ”

Cilt tipi olarak hassas ve yağlı bir cilt tipine sahibim ama bu ürün harika bir temizleyici göz makyajımı bile harika bir şekilde çıkarıyor gözleri yakmadan ciltteki kir ve makyaj kalıntılarını harika bir şekilde çıkarıyor. Herkese önerebilirim deneyin ve sonucun mükemmeliğine sizde şahit olun.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ mükemmel ötesi! ”

Tereddütle aldığım ama beni tamamen yanıltan bir ürün oldu.Dokusu,cildi germeyen,irritasyona sebep olmayan ve kurutmayan yapısı ile vazgeçilmezim oldu.Deneyin pişman olmayacaksınız.Teşekkürler La Roche Posay...

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

4

“ Temizlikk ”

Cilt temizligi denilince akan sular durur bende . Ilk firsatta denemek istedigim bir urun

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

4

“ Temizlikkk ”

Cilt temizligi herseyden onemli ve guvenilir markalar kullanmak cildimizi temiz tutmak kendimize yapabilcegimiz en guzel iyiliklerden. Kesinlikle ilk firsatta denemek istediğim bir temizleyici