EFFACLAR TEMİZLEME JELİ

Akneye eğilimli yağlı ciltler için arındırıcı temizleme jeli.

3337872411083
Urün detaylarına bakın
EFFACLAR TEMİZLEME JELİ packshot from EFFACLAR, by La Roche-Posay

32 görüşler

5.032

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ MUCİZE :)) ”

Yıllar öncesine dayanan akne tedavi sürecim o zamanlar oldukça sıkıntılı geçmişti. Cildim karma- hassas olduğu için kullandığım her ürün başka bir hasar bırakır olmuştu. Artık yüzümü yıkamak dahi içimden gelmiyordu. Defalarca ilaç,krem,merhem ve birçok iyi markanın temizlik ürünlerini denemedim ama kullanamadan çöpe atmak zorunda kaldım. Taa ki bu ürünü kullanana kadar. İnanın sadece yüz yıkama jelini kullandım, ne ilaç ne merhem ne maske ne başka bir bakım... Zamanla tüm sivilcelerim önce kustu,sonra temizlendi ve lekeleri geçti. Şimde cildim normal bir cilt yapısını aldı, TOLERİANE serisiyle devam ediyorum. Minnettarım... Bu yüzden bu kadar uzun tuttum yazımı... Tekrar tekrar teşekkür ediyorum, iyi ki varsın LA ROCHE POSAY... :)

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Mucizeler biraz daha iyisi ”

Bu ürün sayesinde aknelerimden ve onun yağlı cilt etkisinde gözle görülür bir aşama kaydettim

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ iyi ki tanımışım😍 ”

o kadar güzel bir ürün ki çok ama çok memnunum cildim tertemiz sağlıklı görünüyor daha önce nerelerdeydin dediğim tek ürün iyi ki tanımışım👌🏻

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ akneli ciltlere bi mucize ”

uzun zamandır kullanıyorum ve kesinlikle gözle gmrülür bir temizliği ve sebum dengeleme özelliği var. akne sorunum tamamıyla bitti. içi iltihaplı deri yüzeyine çıkmayan sivilcelerim kendiliğinden iyileşti . effaclar duo+ krem ile fazla ürüne gerek kalmadan cildin ihtiyaç duyduğu bakımı yapıyor

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ başarılı :) ”

siparişim bugün elime ulaştı ve hemen kullandım. ilk kullandığımda yüzümü kuruladım ve yanağımın yumuşacık olduğunu gördüm bu çok hoşuma gitti. bu üründen daha pahalı ürünler kullandım fakat la roche kadar iyi değillerdi. yüzümü aşırı kurutmadı. ürünü kullandıktan sonra bi süre bekledim ve diğer ürünlerde yaşadığım gibi siyah noktalarım tekrar yağlanmadı. :)) :))

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ Tertemiz ”

Effaclar temizleyici jelle doktorumun tavsiyesi üzerine tanıştım... Sadece akşamları kullanmama rağmen sivilce problemimi ortadan kaldırma konusunda oldukça yardımcı oldu, sivilceleri azaltırken cildinizi ferah ve temiz hissetmenizi sağlıyor.

Sizin için önerilenler

Tüm makaleleri gör