EFFACLAR DUO (+)

Cilt bozukluklarına ve akne lekelerine karşı düzeltici bakım.

3337872414084
Urün detaylarına bakın
EFFACLAR DUO (+)   packshot from EFFACLAR, by La Roche-Posay

33 görüşler

5.033

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ Muhtesem bir urun ”

Lekeleri ve kirmiziliklari geciriyor iyiki tanismisim bu urunle Kesinlikle tavsiye ediyorum

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Harika bir ürün ”

kullanmaya başlayalı 2 gün olmasına rağmen gözle görülür farka kavuştum. Teşekkürler LA ROCHE-POSAY ailesi :)

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ harika ”

ürün açıklamasında vaat ettiği tüm şeyleri gerçekleştiriyor senelerdir pahalı ürünler de kullandım ucuz ürünlerde fakat dermokozmetik dalında en iyi marka diyebilirim.Ne kullansam cildimde ya parlama sorunu ya da sivilcelenme oluyordu bu nemlendiriciyi gönül rahatlığıyla kullanıyorum yenileyici etkisi sayesinde cildim artık nefes alıyor teşekkürler la roche-posay

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Oldukça etkili ”

Deneme kitiyle tanıştığım ürün. Asla yağlı bir his bırakmıyor. Ciltteki yağı dengelediği kesinlikle doğru. İlk kullanımlarda yanma hissi veriyor ve sivilceleri soyarak geçiriyor. Tekrar almayı düşünüyorum .

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Lekelere Son ! ”

Cildim yağlı ve aynı zamanda hassas ,sivilcelerimin üzerine sürüyorum hem kurutuyor hem de günden güne lekesi azalıyor.Üstelik gece yatmadan önce sürüyorum sabah kalktığımda normalden daha az yağlı ciltle uyanıyorum bu da başka mükemmel tarafı:)

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ TEK KELİME İLE MUHTEŞEM ”

Akneli bir cildim var ve daha öncesinde ilaçlar kullanarak geçirmeye çalıştım ama içten gelen ve bir türlü tenimin üstüne çıkayamayıp bana acı veren tüm sivilcelerimi deri dışına çıkarmaya yardımcı oldu ben çok memnun kaldım ama düzenli kullanmak çok önemli aynı zamanda siyah noktalarımıda deri altından çıkararak kolaylıkla tmizlenmesinde yardımcı oldu tek kelimeyle MUHTEŞEM bir ürün tavsiye ederim hemde yumuşacık yapıyor yüzü :)