EFFACLAR DUO (+)

Cilt bozukluklarına ve akne lekelerine karşı düzeltici bakım.
Cilt kusurlarının tekrarlamasını önlemeye yardımcı olur.

3337872414084
Urün detaylarına bakın
EFFACLAR DUO (+)   packshot from EFFACLAR, by La Roche-Posay

49 görüşler

5.049

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Harika 😍 ”

Yaklaşık 1 aydır geceleri yatmadan önce yüzüme uyguluyorum. Sivilcelerim yok oldu, lekeleri gözle görülür şekilde azalttı. Artık yanımdan ayırmayacağım bir krem kendisi. Effaclar temizleme jelini ve toniğini de alacağım en yakın zamanda.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Sen harika bişeysin👌 ”

Yıllardır gecmeyen sivilce problemime derman olan ürün.Ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor cildimde ki yağlı his yok oldu ve yumuşacık bi etki bırakıyor .Bunca zaman kullandığım sacma sapan ürünlerin hepsi bir kenara bu ürün bi yana.Kullanın hiç pişman olmayacaksınız.Parasını sonuna kadar hak ediyor .İyi ki varsın la roche posay😊

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Favorim effaclar duo💕 ”

Asla vazgeçemediğim 2 senedir her gün düzenli kullandığım bir üründür kendisi. Benim için yemek su kadar gerekli ve değerli bir ürün😍 Akne tedavimden sonra yüzümün pürüsüzlüğünü sana borçluyum duo ❤ Bu harika ürün için minnettarım sana la roche! İyi ki...🙏

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ cildim hiç olmadığı kadar iyi ”

uzun kozmetik deneyimlerinden sonra bütün fondötenleri çöpe attıran üründür kendisi. gerçekten sivilcekerin bıraktığı izleri tamamen yok etti vr cilt tonumu mükemmel bi şekilde dengeledi. çok başarılı.

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Canım kremim... ”

İşte benim en değerli yoldaşım. Sivilcelerimi kurutmasının yanında lekelerim neredeyse yok olmak üzere ve herkes tarafından farkediliyor olması beni motive ediyor. Keşke biraz daha ucuz olsan.

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

4

“ :) ”

Akneli cilde sahip biri olarak tavsiye edebileceğim bir ürün.

Sizin için önerilenler

Tüm makaleleri gör