EFFACLAR DUO (+) UNIFINAT

La Roche-Posay Termal Suyu ile 
Cilt problemlerine karşı etkili ve akneye eğilimli ciltlerde lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı, cilt rengini eşitleyici bakım kremi.

Urün detaylarına bakın
EFFACLAR DUO (+) UNIFINAT packshot from EFFACLAR, by La Roche-Posay

14 görüşler

5.014

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ MÜKEMMEL NEM HAFİF DOKU ”

Çok ürün değiştirdim fakat Duo ile tanışana kadar cildime tam olarak hitap eden bir ürün bulamadım. Dokusu bu kadar hafif olup cildimi bu kadar iyi nemlendiren başka bir ürün görmedim ben. Akneye eğilimli olan cildimin tüm ihtiyacını karşılayan mükemmel ürün! Sanırım hayatım boyunca bu ürünü kullanabilirim. Özellikle effaclar jel temizleyicisi ile kullanıldığında cok ciddi sonuclar aldım. Karma ve yağlı ciltlere öneriyorum

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

4

“ Güzel bir cilt ”

Bir arkadaş tavsiyesi uzerine almistim iyi ki de almisim cildinin nefes alabildgini hissediyorum artik tertemiz bir cilt hep hayalimdi ve oldu artim

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Güvenilir Ürün ”

Oldukça zor bir süreç olan roaccutane tedavim bittikten sonra cildimi aynı şekilde muhafaza etmek için ürün arayışına girdim. Tedavi sürecinde Effaclar H Cream Lavante yi o kadar beğenerek kullandım ki markaya olan güvenimden dolayı bu ürünü tercih ettim. Doğal kapatıcılığına,dokusuna düzenli kullanımda lekelerdeki etkisine bayıldım. Çok hassas olan cildimde de herhangi bir yan etki olmadı. Üstelik makyaj bazı olarak da çok başarılı!

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ effaclar duo ”

cilt tonunu eşit bir şekilde dengeliyor.Cildime hemen uyum sağladı,çok güzel nemlendiriyor.

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

4

“ Güzel ”

Bu ürünü akne lekelerim için doktorumun isteğiyle aldım. İyi ki almışım memnun kaldığım bir ürün. Henüz 2 ay kullanmama rağmen etkisini gördüm. Tavsiye edebileceğim bir ürün !

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ HARİKA BİRŞEY ”

Cilt tonunu eşitleyen şimdiye kadar kullandığım en güzel ürün. Sivilce izlerime de iyi geliyor. Günden güne renklerinin açıldığını görebiliyorum. Favorim.