EFFACLAR DUO (+) UNIFIANT

La Roche-Posay Termal Suyu ile 
cilt problemlerine karşı etkili ve akneye eğilimli ciltlerde lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı, cilt rengini eşitleyici bakım kremi.

Urün detaylarına bakın
EFFACLAR DUO (+) UNIFIANT packshot from EFFACLAR, by La Roche-Posay

17 görüşler

5.017

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

4

“ Cildiniz güvende ”

Doktorumun güvenle reçete ettiği ve tereddütsüz aldığım bir la Roche posay ürünü.Tek kelimeyle mükemmel.Şiddetle tavsiye ederim.

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ çok güzel ”

Bu üründen çok memnunum gerçekten cilt tonunu eşitliyor. Benim yüzümde kızarıklık ve sivilce izleri var onlar için kullanıyorum tavsiye ederim :)

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Tavsiye :) ”

Günlük kurtarıcım diyebilirim. 3 tüp medium rengini bitirdikten sonra light denemek istedim ancak medium un kapatıcılık etkisi çok daha fazla diyebilirim. Ek olarak yeni sivilce oluşumunu engelliyor ve lekelerimde gözle görülür azalma mevcut.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ MÜKEMMEL NEM HAFİF DOKU ”

Çok ürün değiştirdim fakat Duo ile tanışana kadar cildime tam olarak hitap eden bir ürün bulamadım. Dokusu bu kadar hafif olup cildimi bu kadar iyi nemlendiren başka bir ürün görmedim ben. Akneye eğilimli olan cildimin tüm ihtiyacını karşılayan mükemmel ürün! Sanırım hayatım boyunca bu ürünü kullanabilirim. Özellikle effaclar jel temizleyicisi ile kullanıldığında cok ciddi sonuclar aldım. Karma ve yağlı ciltlere öneriyorum

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

4

“ Güzel bir cilt ”

Bir arkadaş tavsiyesi uzerine almistim iyi ki de almisim cildinin nefes alabildgini hissediyorum artik tertemiz bir cilt hep hayalimdi ve oldu artim

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Güvenilir Ürün ”

Oldukça zor bir süreç olan roaccutane tedavim bittikten sonra cildimi aynı şekilde muhafaza etmek için ürün arayışına girdim. Tedavi sürecinde Effaclar H Cream Lavante yi o kadar beğenerek kullandım ki markaya olan güvenimden dolayı bu ürünü tercih ettim. Doğal kapatıcılığına,dokusuna düzenli kullanımda lekelerdeki etkisine bayıldım. Çok hassas olan cildimde de herhangi bir yan etki olmadı. Üstelik makyaj bazı olarak da çok başarılı!