EFFACLAR DUO (+) SPF 30

Cildi güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.
Cilt kusurlarının görünümünü azaltır.

3337875549493
Urün detaylarına bakın
EFFACLAR DUO (+) SPF 30 packshot from EFFACLAR, by La Roche-Posay

12 görüşler

5.012

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Effaclar aşkına😍 ”

Kullanmaya başladığımdan beri cildim inanılmaz kuru ve eskisi gibi yağlanmıyor ve pamuksu bir cilt yaratıyor hariksın effaclar 👌🏻💕

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Kısa sürede etki ”

Cildimdeki küçük sivilceleri kullandığım andan itibaren birkaç gün içinde küçülttü ve cildimi pürüzsüzleştirdi. 1 1,5 ay sonra ise cildimdeki kahverengi lekeleri fark edilir bir şekilde azalttı. Üstelik makyaj bazı olarak da çok güzel oluyor.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Parlaklık yok ”

Akneli ve karma bir cilde sahibim. 2 farklı dönemde R****** tedavisi almış ve uzun yıllardır akne ile mücadele eden birisi olarak La Roche ün her ürününü korkmadan kullandığımı söyleyebilirim.

Duo (+) ise yaz sabahları işe gitmeden önce temizlenmiş cildime uyguladığım inanılmaz ferah kokusuyla mükemmel nem veren aynı zamanda makyajıma baz oluşturan şahane bir ürün. Aknelerim dolayısıyle cildime yoğun kapatıcılar kullanmıyorum. Bu ürün yüzümü sakinleştirdiği gibi,üzerine çok ufak sürdüğüm kozmetik ürünlerini de tutuyor ve gün içerisinde yağlanma ve parlama yapmadan bana kendimi iyi hissettiyor. Seve seve tavsiye ederim herkese.

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ akne mi o da ne artık ”

bu ürünle birlikte takıntılarımın hepsi bitti hem psikolojik olarak rahatladım hem de güzel cildekavuştum.temiz cildim sayesinde artık rahatlıkla makyaj yapabiliyorum effaclar duo sayesinde.

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ Akneli cildin varsa tam sana göre 👍 ”

Akneli meyilli , siyah nokta , gözenek problemi olan cilde sahibim. Fondöten kullanma taraftarı değilim. Mat görünüm veren puruzlerimi düzelten bir mucizeye ihtiyacım vardı. Bu ürün şans eseri karşıma çıktı. Iyiki kullanma fırsatım oldu. Veee makyaj çantamdan çıkarmıyorum. ❤

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

4

“ Kusursuz bir urun ”

Kullandigim gunden beri cildim uzerindeki bozukluklari gozle gorunur sekilde azaltti...

Sizin için önerilenler

Tüm makaleleri gör