EFFACLAR Akneye Eğilimli Ciltler için Tanışma Kiti

Yağlı ve akneye eğilimli ciltlere dermatologların önerdiği bakım rutini

Urün detaylarına bakın
EFFACLAR Akneye Eğilimli Ciltler için Tanışma Kiti packshot from EFFACLAR, by La Roche-Posay

11 görüşler

5.011

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ çok sevimliler ”

tam tanışma boyutu.Ben tanışalı elbette çok oldu ama çantamda daha rahat taşımak için bu kiti aldım.

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Effaclar Yüz Yıkama Jeli 200 ml ”

Tanışma Kitindeki yüz yıkama jelinin 200 ml olan boyunu kullanıyorum. Cildim karma bir cilt tipinde,akneye eğilimli fakat yaz geldiğinde yüzümdeki yağlanma ve sivilceler arttı. Tam bu aralarda tanıştığım bu yüz yıkama jeli yüzümü kurutmadan sivilcelerden arınmama yardımcı oldu.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ ilk tanışma ”

laroche'la ilk bu ürün sayesinde tanıstım.cildimde ufak tefek sivilceler vardı ve bu ürünü kullandıktan sonra geçti ve cilt markamın la roche posay olduğunu anladım.şu an birçok ürününü kullanıyorum ve hepsi başarılı.

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ MUHTEŞEM ”

La roche ile tanışma bu kit ile oldu.Temizleyicisi cildine zarar vermeden derinlemesine temizledi.Ayrıca kremde lekelerime çok iyi geldi ve nemlendirici.Ben bu kitin büyüğünü almıştım.Daha uzun vadede ne kadar iyi bir sonuç verdiğini görmüş oldum.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ MUTLU TANIŞMA ”

La Roche Posay ürünlerini her yerde görmemle artık denemem gerektiğine karar verip aldığım kit. Vaatlerini 4 günde yerine getiren ürün diye de sosyal medyada paylaşmışlığım var, çünkü inanılmaz bir şekilde hızlı etkisini gördüm Effaclar duo'nun. Temizleme jelini ise parmağınıza mercimek tanesi kadar almanız tüm yüzünüze yeterli geliyor ve temizlik hissini çok net alıyorsunuz. Mutlaka deneyip bir şans verilmeli.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ süper ”

Cildinizdeki etkisini görmek için yeteri kadar ürün var ve ürün çok başarılı. Ben memnun kalıp ürünlerin büyük boylarını almıştım :)