Üyelik

Hala laroche-posay.com.tr üyesi değil misiniz?

Şifremi hatırlat
Şifrenizi hatırlatan yazıya ulaşmak için bize mail adresinizi bildirin

Email adresim

Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam

EFFACLAR Akneye Eğilimli Ciltler için Tanışma Kiti

Yağlı ve akneye eğilimli ciltlere dermatologların önerdiği bakım rutini

(9 görüşler)

5.09
5
25-34 yaşında

ilk tanışma

laroche'la ilk bu ürün sayesinde tanıstım.cildimde ufak tefek sivilceler vardı ve bu ürünü kullandıktan sonra geçti ve cilt markamın la roche posay olduğunu anladım.şu an birçok ürününü kullanıyorum ve hepsi başarılı.

5
18-24 yaşında

MUHTEŞEM

La roche ile tanışma bu kit ile oldu.Temizleyicisi cildine zarar vermeden derinlemesine temizledi.Ayrıca kremde lekelerime çok iyi geldi ve nemlendirici.Ben bu kitin büyüğünü almıştım.Daha uzun vadede ne kadar iyi bir sonuç verdiğini görmüş oldum.

5
25-34 yaşında

MUTLU TANIŞMA

La Roche Posay ürünlerini her yerde görmemle artık denemem gerektiğine karar verip aldığım kit. Vaatlerini 4 günde yerine getiren ürün diye de sosyal medyada paylaşmışlığım var, çünkü inanılmaz bir şekilde hızlı etkisini gördüm Effaclar duo'nun. Temizleme jelini ise parmağınıza mercimek tanesi kadar almanız tüm yüzünüze yeterli geliyor ve temizlik hissini çok net alıyorsunuz. Mutlaka deneyip bir şans verilmeli.

5
25-34 yaşında

süper

Cildinizdeki etkisini görmek için yeteri kadar ürün var ve ürün çok başarılı. Ben memnun kalıp ürünlerin büyük boylarını almıştım :)

5
18-24 yaşında

Sivilceler için birebir!

Yaklaşık 2-3 ay önce sivilcelerim için Effaclar duo tanışma kitini satın aldım. ve bir kaç aydır kullanıyorum gerçekten çok memnun kaldım. yüzümdeki sivilce lekerinden büyük oranda kurtuldum ve tenimin rengi açılarak daha hoş bir görüntü oluştu. kutudaki temizleyicinin kokusu ve dokusu da bir hayli hoş. hiç rahatsızlık vermiyor cildime. bu güzel ve uygun fiyatlı ürün için teşekkürler La Roche Posay. :)

5
25-34 yaşında

SON UMUT

10 yıldır dönem dönem sivilce tedavisi görmüş, neredeyse tüm dermokozmetik ürünleri denemiş ve artık bu ürünlere inancını kaybetmiş biri olarak Effaclar Duo'nun ürün açıklaması beni La Roche Posay almaya ikna etti. Bir son umut gibi 2 aydır sabah akşam kullanıyorum ürün açıklamasındaki gibi cilt bozukluklarım, lekelerim fazlasıyla azaldı. Tanışma kitini jeli denemek için aldım 2 haftadır onuda kullanıyorum benim kurtarıcılarım oldular.

Bu ürünü biliyor musunuz?

EFFACLAR Akneye Eğilimli Ciltler için Tanışma Kiti packshot from EFFACLAR, by La Roche-Posay

loading : 0,375 sec