Üyelik

Hala laroche-posay.com.tr üyesi değil misiniz?

Şifremi hatırlat
Şifrenizi hatırlatan yazıya ulaşmak için bize mail adresinizi bildirin

Email adresim

Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam
Ana Sayfa > TOLERIANE > Tolerıane Ultra
Alerjik, ultra hassas cilt.

Ultra minimalist ve güvenli üstün formulasyonu sayesinde cilde rahatsızlık veren alerjik maddeleri ortadan kaldırmada etkilidir. Ciltteki rahatsızlığı ortadan kaldırmayı amaçlayan aktif bileşen Neurosensine ve  rahatsızlık karşıtı, yatıştırıcı La Roche-Posay termal suyu  sayesinde yoğun yatıştırıcı etki sağlar. Alerjik ciltlerde test edilmiştir. Koruyucu, paraben,parfüm, alkol, boya ve lanolin içermez.

Günden güne cildin hassaslığının azalmasına yardım eder ve uzun süreli rahatlık yeniden sağlanır.Sabah ve/veya akşam tüm yüze uygulayın.

5
18-24 yıllar

Oldukça kullanışlı ve faydalı bir ürün.

Öncelikle ambalajı çok kullanışlı sadece iki pompa yardımıyla tüm yüzünüze nemlendirici yetebiliyor. Makyaj altında da çok ağır olmayan ama yeterli nemi veren bir ürün. Bir aydır düzenli bir şekilde kullanıyorum, akneye eğilimli yağlı cildimde herhangi bir tahrişe sebep olmadı. Sivilce çıkartmadı. Akneye eğilimli yağlı ciltler için sanırım bir nemlendiricinin en büyük artısı bu. Kolay kolay vazgeçemeyeceğim ürünlerden birisi oldu bile! Teşekkürler La Roche-Posay :)


loading : 0,327 sec