ROSALIAC CC CREME packshot from ROSALIAC, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

ROSALIAC CC CREME

KIZARIKLIKLARIN KAPATILMASINDA VE KIZARIKLIK GİDERİLMESİNDE GÜNLÜK BAKIM KREMİ

3337872414213
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Rosaliac CC (Complete Correction) krem, her türlü kızarıklığa karşı anında kapatıcı etki ve düzeltici görünüm sağlar.

50 ml pompalı şişe.

ROSALIAC CC CREME packshot from ROSALIAC, by La Roche-Posay

Özellikler

Hassas ciltler ve kızarıklığa eğilimli ciltler için uygundur. Dönemsel, dağınık ve bölgesel kızarıklıklarda kullanılabilir.
Rosaliac CC Krem, içeriğindeki pigmentler sayesinde açıktan ortaya her cilt tonuna uyum sağlar. Kızarıklıkları anında kapatıcı ve düzeltici etkiye sahiptir. Cilt tarafından hızlıca emilir, iz bırakmaz. İçeriğindeki ambophenol sayesinde ciltteki görünür kırmızılığı ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Faydalar

Cildi nemlendirir ve rahatlatır. Cilt homojen bir görünüme kavuşur. Kırmızılığın gözle görülür derecede azalmasına yardım eder.

Kullanım tavsiyeleri

Her gün tüm yüzünüze uygulayın. Günlük cilt bakım rutininizde ve fondöten yerine kullanabilirsiniz.

İçindekiler

Yorumlar

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Doğal bir ten ürünü ”

Sivilcelerden dolayı oluşan kızarıklıklarımı kapatıyor yüzüme doğal bir ışıltı veriyor. Tamda benim istediğim gibi yok gibi bir ürün çok doğal duruyor. Dermokozmetik oluşuyla da gönlümü fethetti.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Doğallığın adı :) ”

Yaklaşık 3 senedir vazgeçemediğim tek ürün diyebilirim.yüz tonunu eşitlemesi ve doğal durması vazgeçilmez yapan sebeplerim arasında:)

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Kullandığım en iyi cc krem ”

Cildime sürdüğümde doğal etkisi olduğunu görüyorum.Cildimle bütünleşiyor.Sivilcelenme yapmıyor.kapatıcılığı istediğim seviyede.Kısacası almaktan hiç bıkmayacağım harika bir ürün.Tek tercihim👍🏻

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Kızarıklık ”

Zaten la Roche dediğinde akan sular duruyor. Bu ürünün de çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Örtücülük tam kıvamında, doğal görünüm isteyenlere öneriyorum.

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ Hassas ciltler için harika ”

Cildim çok hassas olduğu için kullanacağım ürünleri ozenle seçmem gerekiyor.Cc kreme bayıldım. Tam aradigim ürün..Hem kusurlarımı kapatıyor hem cildimle dost kaliyor. Biraz yoğun bir yapısı var bu sizi korkutmasın. Ciltle uyumu mükemmel..Ağırlık hissi bırakmıyor.. Tıpkı yokmuş gibi.