ROSALIAC CC CREME packshot from ROSALIAC, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

ROSALIAC CC CREME

KIZARIKLIKLARIN KAPATILMASINDA VE KIZARIKLIK GİDERİLMESİNDE GÜNLÜK BAKIM KREMİ

3337872414213

Rosaliac CC (Complete Correction) krem, her türlü kızarıklığa karşı anında kapatıcı etki ve düzeltici görünüm sağlar.

50 ml pompalı şişe.

ROSALIAC CC CREME packshot from ROSALIAC, by La Roche-Posay

Özellikler

Hassas ciltler ve kızarıklığa eğilimli ciltler için uygundur. Dönemsel, dağınık ve bölgesel kızarıklıklarda kullanılabilir.
Rosaliac CC Krem, içeriğindeki pigmentler sayesinde açıktan ortaya her cilt tonuna uyum sağlar. Kızarıklıkları anında kapatıcı ve düzeltici etkiye sahiptir. Cilt tarafından hızlıca emilir, iz bırakmaz. İçeriğindeki ambophenol sayesinde ciltteki görünür kırmızılığı ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Faydalar

Cildi nemlendirir ve rahatlatır. Cilt homojen bir görünüme kavuşur. Kırmızılığın gözle görünür derecede azalmasına yardım eder.

Kullanım tavsiyeleri

Her gün tüm yüzünüze uygulayın. Günlük cilt bakım rutininizde ve fondöten yerine kullanabilirsiniz.

İçindekiler

Yorumlar

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Muhteşem bir cc ”

Kapatıcılığı orta derece olmasına rağmen çok başarılı buluyorum. (Aşırı lekeniz yoksa benim orta derece sivilce lekelerim var ) Doğal bir görüntüsü var ve yüzüme sürdüğümde yüzümde yokmuş hissi yaşatıyor açık tenli olmama rağmen rengi ten rengime uymakta ve kokusu çok güzel diğer cc kremler gibi yüzde parlama yapıyor. Kıvamı diğer cc lere göre biraz daha koyu ama yüze yedirmede sorun yaşamadım gayet başarılı bir ürün tavsiye ederim benim vazgeçilmezim oldu :)

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Mükemmel CC krem ”

Açık renk cildimle gayet uyumlu. Kızarıklıkları %100 kapatmıyor ama benim istediğim de zaten bu, doğal görünüyor. Kokusu çok hoş, parfümlü olması hassas cildimi rahatsız etmedi.