ROSALIAC AR Intense packshot from ROSALIAC, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

ROSALIAC AR Intense

Kızarıklık karşıtı yoğun bakım.Akışkan, tazeleyici ve yağlı bir his bırakmayan jel dokuya sahiptir.Komedojenik değildir.Hipoalerjeniktir.

3337872413032

Kızarıklık karşıtı yoğun bakım.

40ml.

ROSALIAC AR Intense packshot from ROSALIAC, by La Roche-Posay

Özellikler

Kızarıklığa eğilimli ve hassas ciltler için uygundur.
3 aktif madde içeren formülü sayesinde kızarıklık görünümünü azaltmaya ve tekrar oluşmasını engellemeye yardımcı olur.
Ambophenol : Doğal bir içerik olan zengin polifenol içeriğiyle ciltte rahatlatıcı bir etki sağlar.
Nörosensin: Yatıştırıcı özelliğiyle cildi rahatlatır.
La Roche-Posay Termal Su: Tahrişi önlemeye yardımcı olur.
Hava geçirmeyen özel ambalajı sayesinde formülün saflığını uzun süre korur. Koruyucu,paraben,alkol,parfüm ve renklendirici içermez.

Ürün etkinliği

Deneyenlerin %87'si yanma hissini yatıştırdığını, %93'ü gerginlik hissini azalttığını, %98'i daha rahat bir cilde sahip olduğunu belirtti.

Faydalar

Rahatsızlık hissini azaltmaya yardımcı olur. 4 haftalık kullanım sonucunda, kızarıklık görünümünün azaldığı ve daha eşit bir cilt tonuna ulaşıldığı gözlemlenmiştir.Kızarıkların yeniden oluşmasını engellemeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Kullanım tavsiyeleri

Sabah ve gece kızarıklık olan bölgelere uygulayın.İdeal etkinlik ve koruma için, Rosaliac UV Leger nemlendirici veya Rosaliac CC Creme ile beraber kullanmanız önerilir.Yoğun güneş ışığına maruz kaldığınız günlerde Rosaliac AR Intense ile birlikte cilt tipinize uygun Anthelios güneş koruma ürününü bakım rutininize dahil etmenizi öneririz.

İçindekiler

Yorumlar

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ 10 NUMARA 5 YILDIZ ”

Kılcal damar sorunu olan arkadaşlara önerdiğim bir ürün, Aşırı duyarlı hassas olan kızarıklık eğilimi fazla olan cildime faydası inanılmaz

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ güzel bir ürün ”

ürünü kızarıklıklarımın olduğu yanak bölgemde her gün 5 ay boyunca rahatça kullandım. cilt tonumu eşitledi gerçekten çok memnunum