REDERMIC R packshot from REDERMIC, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

REDERMIC R

Yaşlanma karşıtı günlük düzeltici bakım kremi. La Roche - Posay termal suyu ile.

3337872413063


Kırışıklıkları, ciltteki lekeleri ve düzensizlikleri azaltmaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

30ml tüp

REDERMIC R packshot from REDERMIC, by La Roche-Posay

Özellikler

İnce çizgiler, derin kırışıklıklar, güneşin sebep olduğu erken yaşlanma, dengesiz cilt tonu ve yapısı. Hassas ciltler için uygundur.
Saf retinol ve Progressive Release retinol (LP) içeren özel yapısı sayesinde günlük optimal dozda retinolü cilde derece derece ulaştırır. Böylece yaşlanma karşıtı etkinlik sağlarken cildin hasasiyetini de korumaya yardım eder.

Faydalar

Derin kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cilt yüzeyinin pürüzsüzleşmesine; erken yaşlanma belirtisi olan lekeler azaltılmasına, cilt tonu ve yapısının dengelenmesine yardımcı olur.

Kullanım tavsiyeleri

Sabah ya da akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesinde tek başına veya nemlendirici krem ile uygulanabilir (kuru ciltler için nemlendirici kullanılması önerilir).

UV ışınlarına maruz kalmaktan kaçının. Günlük olarak 15 SPF ya da daha yüksek bir güneş koruyucu krem kullanın. Diğer retinol içeren ürünlerle birlikte kullanılmamalıdır. İlk kullanım esnasında tahriş hissi verirse uygulama sıklığını azaltın. Böylece cilt retinole alışacaktır. Göz ile temastan kaçının.

İçindekiler

Yorumlar

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Harika bir ürün ”

cildimde renk duzensizlikleri ve sivilceden kalan lekelerim vardı. bu kremi bir arkadaşım sayesinde aldım. Yeni yeni çıkan kırışıklarım düzelmeye basladı renk duzensizliklerim ve lekelerim azalıp açıldı. Bundan sonra daimi kremimsin REDERMIC R :)

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ benim aradığım ürün ”

hem hassas bir cildim var herşeyi kullanamıyorum hemde çizgilerim varkullandıktan sonra cildim hem rahatladı hemde çizgilerim azaldı👌