LIPIKAR XERAND packshot from LIPIKAR, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

LIPIKAR XERAND

Kuru ve tahriş olmuş eller için onarıcı el kremi.

3337872412684
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Koruyucu hidrolipidik tabakayı yeniler ve cildi yumuşak ve esnek bırakır.

50ml tüp

Özellikler

Kuru ve tahriş olmuş eller
Nemlendirici ve onarıcı formülasyonu sayesinde, el derisinin sıkılaştırılmasında yardımcıdır. Kuruluk karşıtı ve onarıcı etkiye sahiptir.

Ürün etkinliği

Kullanımı sonrası, hafif ve yağsız dokusu sayesinde el derisinde rahatlık, esneklik ve nemlendirici etki gözlemlenmiştir.

Faydalar

Yenilenen yumuşaklık ve esneklik ile, eller onarılır ve korunur.

Kullanım tavsiyeleri

Ellerinize ihtiyaç duydukça sürün ve cildiniz tarafından iyice emilene kadar masaj yaparak uygulayın.

İçindekiler

Yorumlar

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Kurtarıcım ”

Ellerimi pamuk gibi yapan canlı ve güzel bir görünüm kazandıran bu kreme bayılıyorum. yıllardır kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum .

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ Kuru ciltliler kesinlikle kullanmali ”

Kuruyan catlayan eller kasinir kasidikca da siz cildiniz tahris edersiniz ozellikle de kisin benim basima cok geliyor, artik ellerim acimaya basliyor.arkadasimin tavsiyesi uzerine aldim ve sonuctan cok memnunum.ellerinizi yikasanizda etkisi devam ediyor.

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Favorim ”

Ben bir hemşireyim ve ellerimi çok sık yıkadığımdan ellerimde sürekli bir kuruluk hissi oluyordu. Ama bunu lipikar xerand ile tamamen çözdüm. Teşekkürler La roche posey:)

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ LIPIKAR GEL LAVANT ”

La roche ürünlerinin en güzellerinden birtaneside bu krem. kışın soğuklarda kuruyan çatlayan ellere en güzel dost ürün :) teşekkürler La roche diğer ürünleriniz gibi bu üründe bir harika .

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Pürüzsüz eller, huzurlu günler😊 ”

La roche posay ürünleriyle dermatoloğum sayesinde tanıştım ve uzun yıllardır kullanıyorum, şikayet duyduğum tek bir ürün olmadı. Lipikar Xerand da yeni tanıştığım bir ürün. Yaz kış farketmeden çatlayan ellerim yüzünden kalem tutamadığım zamanlar oldu. Bu ürünü kullandığımdan beri ellerim yumuşacık. Kızarma kaşıntı ve çatlama sorunum kalmadı. La Roche Posay ailesine teşekkürler...