Üyelik

Hala laroche-posay.com.tr üyesi değil misiniz?

Şifremi hatırlat
Şifrenizi hatırlatan yazıya ulaşmak için bize mail adresinizi bildirin

Email adresim

Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam
Ana Sayfa > LA ROCHE-POSAY TERMAL SUYU > La Roche-Posay Termal Suyu
Dış etkenler (güneş, dermatolojik bakımlar, vb.) tarafından tahriş olmuş hassas cilt.

Mineraller ve selenyum gibi elementlerin eşsiz birleşimi sayesinde cildi rahatlatır, yumuşatır ve antioksidan etkisi sağlar. Toleranssızlık risklerini en aza indirmek için hazırlanmış formüle sahiptir.

Mikro damlacıkları sayesinde ciltte yoğun ve anında nemlendirme sağlar.

İhtiyaç duyduğunuz anlarda spreyi sıkın ve etki göstermesi için 2-3 dakika bekleyin.

5
40-49 yaşında

harikaaa!

Her mevsim ama özellikle yazın vazgeçilmezim.Muhteşem bir ürün.Gözlerimde alerji problemi olduğunda da faydasını görüyorum.

5
18-24 yaşında

ÇOK BAŞARILI BİR ÜRÜN

Su diyip geçmeyin ben akne tedavisi görmekteyim ve cildim kuruyor ilk başta çok tedirgindim kullanıp kullanmamada ama iyiki alıp denemişim diyorum şimdi vazgeçilmez bir ürün oldu benim için yüzümü hem ferahlatıyo hemde nemlendiyor hemde ihtiyacınız olduğu her anda yüzünüze sıkıp beklemeniz yeterli çok başarılı bir ürün kesinlikle denenmeli deneyince vazgeçemiyosunuz zaten :)

5
25-34 yaşında

Mucize Su Tanecikleri

Yüzünüze ilk kullandığınızda kristal taneleri gibi yumuşacık su tanecikleri yüzünüzde yerleşiyor. Bir daha sıkmak , tekrar sıkmak yine yeniden sıkmak ihtiyacı duyuyorsunuz . Sonuçta rahatlamış bir cilt ve kendi yüzünüz için gerçekten faydalı bir bakım yapmış olduğunuzu fazlasıyla hissediyorsunuz . Şiddetle tavsiye ederim

5
25-34 yaşında

Musluk suyu değil bu kalsın

Yüzünüzü yıkadıktan sonra cildinizin musluk suyunu değil bu termal suyu emmesine izin verin. Çok daha sağlıklı bir sonuç elde edeceksiniz. Ayrıca gün içerisinde yüzünüzü gergin hissettiğinizde bunu kullandığınız anda yatıştırıyor.

5
18-24 yaşında

Mucizevi

"amaan su canım o kadar para verilir mi" derdim ben de. ancak kesinlikle sandığınız gibi değil. Nemlendiricinizden önce bir fıs sıkıyorsunuz ve cildinizde ne kızarıklık ne yanma ne kaşıntı kalıyor. Gün içerisinde sık sık sıkmaya da uygun. Yazın buzdolabına koyup yüzününze sıkabiliyorsunuz. Makyaj süngerini ıslatmak gerektiğinde bunu kullanabiliyorsunuz. Harika bir ürün.


loading : 0,437 sec