KERIUM DS ŞAMPUAN packshot from KERIUM, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

KERIUM DS ŞAMPUAN

Mikro-Soyucu LHA™ içeren, kepeğe karşı etkili yoğun bakım kürü şampuanı.

3337872411793
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Kepeğe karşı görünür etki sunar. İçerdiği temizleyici kompleks, saç derisindeki sebum dengesini sağlar ve kepeğin azalmasına yardımcı olur.

125 ml şişe.

KERIUM DS ŞAMPUAN packshot from KERIUM, by La Roche-Posay

Özellikler

İnatçı, tekrarlayan, saç derisine yapışan kepeklenme.
LHA, kalıcı kepeği yok etmek için ince, yoğun ve mikro soyucu etki sağlar. Geliştirilen teknolojisi sayesinde kepeğe kökünden etki etmek ve yeniden oluşmasını engellemek için kafa derisine ve saç köküne arındırıcı bir kompleks uygular. İçeriğindeki Vitamin PP, derideki kaşıntıyı rahatlatabilmektedir.

Ürün etkinliği

Kepek üzerindeki etkisi, saç derisinde uzmanlaşmış dermatologlar tarafından klinik olarak kanıtlanmıştır. Kullanıcılarda saç parlaklığında, esnekliğinde de artış gözlemlenmiştir.

Faydalar

Kullanımın ilk haftasından itibaren gözle görünür etkinlik, daha yumuşak, parlak saçlar ve kaşıntıda azalma gözlemlenmiştir. Düzenli kullanıldığında saç derisi dengelenir. Formülü sayesinde kepeğin yeniden oluşmasına karşı koyar. Saç derisini rahatlatıcı etkisi ilk kullanımlardan itibaren gözlemlenir. 3 haftalık kullanım sonrasında saç derisi uzun süreli olarak arınır.

Kullanım tavsiyeleri

Bir miktar şampuanı saç derinize nazikçe masaj yaparak uygulayın ve saçınızı durulayın. 4 haftalık kür halinde haftada 2 kere uygulayın. Diğer günlerde kullanmak üzere tamamlayıcı şampuan olarak Kerium Doux Extreme şampuanı kullanmanız önerilir.

İçindekiler

Yorumlar

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ Kesinlinlikle tavsiye ederim😍 ”

Ilk oncelerde yuzumde cildimde basladi atopik bir cikde sahibim malesef sonrasinda saclarimda pullanma kasinti gibi etkiler gosterdi ve guvenle kullaniyorum cok memnunum tavsiye ederim

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Atopik egzamamla mücadelem ”

Yüzümde başlayıp saç derime ilerleyen atopik egzama sonucu oluşan kepeklenme kaşıntı ve pul pul dökülmeleri durduran kortizonsuz tek şampuandır,rahatlıkla kullanabilirsiniz diğer kepek şampuanları gibi sertleşme ve matlıkta yapmaz

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Kerium Şampuan ”

İlk yıkamada bile kepeği neredeyse yok eden mükemmel bir şampuan aynı zamanda saça parlaklık vermesi de bir kepek şampuanından fazlasını karşılıyor 😍

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Kepeğe son! ”

Kepekten nefret eden ve kepek karşıtı olarak sunulan birçok şampuandan sonuç alamayan herkes bu şampuanı denemeli.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Muhteşem ”

Temiz parlak saç derisi ve parlak yumuşak saçlar. İlk kullanımda hemen fark ediliyor. Çok güzel kesinlikle.