HYDRAPHASE INTENSE LEGERE packshot from HYDRAPHASE, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

HYDRAPHASE INTENSE LEGERE

Karma ve yağlı ciltler için nemlendirici bakım kremi.

3337872412257

Nemsiz ciltlerde uzun süre etkili bir nemlendirme sağlar.

50ml pompalı şişe.

HYDRAPHASE INTENSE LEGERE packshot from HYDRAPHASE, by La Roche-Posay

Özellikler

Karma ve yağlı hassas cilt.

Hyaluronik asit parçalarıyla güçlendirilmiş formül ile çift etki: Ciltte suyu tutarak cildin yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlar.Suyun ciltte uzun süre kalıcılığını sağlamak için hücresel bütünlüğü destekler.

Ürün etkinliği

Anında ve uzun süreli nemlendirme sağlar.

Faydalar

Cilt 24 saat boyunca yoğun şekilde nemlenir. Yumuşaklık ve esneklik kazanır.

Kullanım tavsiyeleri

Günlük olarak sabah ve/veya akşam uygulayın.

İçindekiler

Yorumlar

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Güzelleşen yüz ”

Oldukça yağlı bir cilde sahibim ve bunun yanı sıra hiç su içmediğim için ve herhangi bir nemlendirici kullanmadığım için gözeneklerim cildim git gide kötüleşmeye belirginleşmeye başladı. Hiç sivilcem yokken bir an da yüzümü sivilceler kapladı. Bunun üzerine ablam sürekli kullandığı laroche posay i bana da kullandırmaya başladı. Olmuşken en iyisi olsun diyerek. Ve net bir sayı verecek olursam ortalama bir aydır hydraphase intense legere kullanıyorum. Cildim bu kadar kısa zamanda nemlendi yüzüm ihtiyacı olan neme ve suya kavuştu. Sivilcelerim neredeyse yok. Sıradaki hedefimde lekeleri yok etmek 💪

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Hydraphase ”

Cildim yağlı olduğu için yüzüme hangi nemlendiriciyi kullansam parlama oluyordu. Laroche posay benim için bir mucize oldu. Teşekkürler.

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Yağlı his oluşturmadan neme doyuran bakım ”

Yağlı cilt tipine sahip olan biri olarak nemlendiricilerden uzak durmam gerektiğini düşünürdüm sebebi de krem sürdükten sonra oluşan yapış yapış yağlı histi. Effaclar serisiyle vazgeçilmezim olan laroche'tan yine mucize bir ürünle cilt bakımımda vazgeçilmezim arasında nemlendiriciler de var artık

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

4

“ temiz ve kadifemsi cilt ”

Karma cildimin T bölgesinin parlamasının önüne geçen etkili bir ürün. Gün boyu fresh ve taze hissetmemi sağlarken eşit bir şekilde nemlendiriyor. Çok az miktarı tüm yüzümü nemlendirmeye yeten hafif ve ince yapılı bir nemlendirici.

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ 'gün boyu nemli ve sağlıklı' ”

Yaklaşık 5 yıldır cildiye doktorumun tavsiyesi üzerine kullanıyorum La Roche ürünlerini uzun süre etkiyi kaybettirir gibi bir inanış olsa da hiç öyle olmuyor. Bu güzel üründe kullandığım ürünlerden biri nemli ve sağlıklı bir cilt için TAVSİYE EDİYORUM .