EFFACLAR DUO (+) UNIFIANT packshot from EFFACLAR, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin
Yeni

EFFACLAR DUO (+) UNIFIANT

La Roche-Posay Termal Suyu ile 
Cilt problemlerine karşı etkili ve akneye eğilimli ciltlerde lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı, cilt rengini eşitleyici bakım kremi.

EFFACLAR DUO (+)’ın cilt problemlerine karşı ve akneye eğilimli ciltlerde lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı etkisi, anında kapatıcı ve cilt rengini eşitleyici etkiyle güçlendirilmiştir.

40ml tüp

EFFACLAR DUO (+) UNIFIANT packshot from EFFACLAR, by La Roche-Posay

Özellikler

Cilt bozukluklarına eğilimli ciltler.
Kırmızı ve kahverengi lekelerin görünümü azalır. Cilt rengi eşitlenir.

Ürün etkinliği

8 gün sonra: Cilt problemlerinin görünümü azalır*. 4 hafta sonra: Gözenekler açılmış, cilt dokusu temizlenmiş görünür. Parlak cilt bölgeleri kontrol altına alınır**. * kozmetoklinik çalışma - 38 kişi. ** kozmetoklinik çalışma - 42 kişi.

Kullanım tavsiyeleri

EEFACLAR JEL ile yüzünüzü temizledikten sonra tüm yüze uygulayınız.

İçindekiler

Yorumlar

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ çok güzel ”

Bu üründen çok memnunum gerçekten cilt tonunu eşitliyor. Benim yüzümde kızarıklık ve sivilce izleri var onlar için kullanıyorum tavsiye ederim :)

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Tavsiye :) ”

Günlük kurtarıcım diyebilirim. 3 tüp medium rengini bitirdikten sonra light denemek istedim ancak medium un kapatıcılık etkisi çok daha fazla diyebilirim. Ek olarak yeni sivilce oluşumunu engelliyor ve lekelerimde gözle görülür azalma mevcut.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ MÜKEMMEL NEM HAFİF DOKU ”

Çok ürün değiştirdim fakat Duo ile tanışana kadar cildime tam olarak hitap eden bir ürün bulamadım. Dokusu bu kadar hafif olup cildimi bu kadar iyi nemlendiren başka bir ürün görmedim ben. Akneye eğilimli olan cildimin tüm ihtiyacını karşılayan mükemmel ürün! Sanırım hayatım boyunca bu ürünü kullanabilirim. Özellikle effaclar jel temizleyicisi ile kullanıldığında cok ciddi sonuclar aldım. Karma ve yağlı ciltlere öneriyorum

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

4

“ Güzel bir cilt ”

Bir arkadaş tavsiyesi uzerine almistim iyi ki de almisim cildinin nefes alabildgini hissediyorum artik tertemiz bir cilt hep hayalimdi ve oldu artim

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Güvenilir Ürün ”

Oldukça zor bir süreç olan roaccutane tedavim bittikten sonra cildimi aynı şekilde muhafaza etmek için ürün arayışına girdim. Tedavi sürecinde Effaclar H Cream Lavante yi o kadar beğenerek kullandım ki markaya olan güvenimden dolayı bu ürünü tercih ettim. Doğal kapatıcılığına,dokusuna düzenli kullanımda lekelerdeki etkisine bayıldım. Çok hassas olan cildimde de herhangi bir yan etki olmadı. Üstelik makyaj bazı olarak da çok başarılı!