EFFACLAR DUO (+) SPF 30 packshot from EFFACLAR, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin
Yeni

EFFACLAR DUO (+) SPF 30

Cildi güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Cilt kusurlarının görünümünü azaltır.

3337875549493

[XL]-PROTECT teknolojisi ve Procerad bileşeni ile cilt kusurlarının görünümünü azaltarak, UVA ve UVB ışınlarına ve hava kirliliğine karşı koruyucu rol oynar. Tıkalı gözenekler açılır. Cilt dokusu arınmış hisseder.

40 ml tüp

Özellikler

Yağlı ve akneye eğilimli ciltler.Günlük olarak UV ışınlarına ve hava kirliliğine maruz kalan, cilt kusurlarına eğilimli tıkalı gözeneklere sahip, yağlı ve akneye eğilimli cilde sahip kişiler.
Ferahlık hissi veren jel-krem doku, yapışkanlık ve yağlılık hissi vermeyen uygulama.Makyaj bazı için mükemmel uygulama. Komedonjenik değildir.

Faydalar

Cilt kusurlarının görünümü azalır. Tıkalı gözenekler açılır. Cilt dokusu arınmış hisseder. Nemlendirme ve matlık sağlar.

Kullanım tavsiyeleri

Kullanım: Sabahları önceden temizlenmiş tüm yüze uygulayın. Effaclar Temizleme Jeli cilt temizliği için önerilir. Göz çevresi ile temasından kaçınmalı.
Uyarı: Bu bir güneş koruyucu ürün değildir. Yoğun ve sürekli güneşe maruz kalmasnız durumunda bir güneş koruyucu uygulayın, bolca ve sıkça tekrarlayın.

İçindekiler

Yorumlar

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

4

“ Lekelere karsi ”

Urunu yuzumdeki lekelerime surmeye basladim. Duzenli olarak kullanmadigimdan oturu tamamen gecmis degilller zaten okadar bi etkide beklemiyorum ama cildimi toparladigini soyleyebilirim kesinlikle daha guzel bi aydinlik verdu🤷‍♀️

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ harika ”

bu ürünün spf'siz olanını kullanıyordum altına güneş kremi kullanarak Sona instagram sayfasında +30 spf ekleneceğini öğrendiğimde çok mutlu oldum. çıktığı anda çok mutlu oldum, çok memnunum

Kim: 

Yaş: 35-44 yaşında

5

“ Laroche ”

7 aydan beri kullanıyorum. Çok memnun kaldım. Harika

La Roche-Posay öneriyor

Serideki tüm ürünlere bak