ANTHELIOS XL SPF 50+ DRY TOUCH GEL-CREAM TINTED packshot from ANTHELIOS, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

ANTHELIOS XL SPF 50+ DRY TOUCH GEL-CREAM TINTED

Çok yüksek güneş koruması: Ultra UVA (PPD 22).

3337872516006

Yeni pompalı tüpünde. Paraben içermemektedir. Komedojenik değildir. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

50 ml tüp

Özellikler

Yoğun güneş ışığına maruz kalan, alerjiye eğilimli, hassas veya güneşe karşı toleranssız normal ve yağlı cilt.Çok yüksek UVA/UVB koruması içerir.
Mexoplex® filtreleme sistemi ve yatıştırıcı antioksidan özellikli La Roche-Posay Termal Suyu sayesinde UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş SPF 50+ koruma içerir (Avrupa standartlarından daha fazla güneş koruması).

  • Parlamaya sebep olmayan doku: Ultra mat sonuç, beyaz leke bırakmayan ve çabuk emilen jel-krem formu.
  • Karma ve yağlı ciltler için uygundur.
  • Suya dayanıklıdır.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez, komedojenik değildir.

Ürün etkinliği

Güneş alerjileri olarak bilinen güneşe karşı toleranssızlıkları önler. Aynı zamanda, ilaçların neden olduğu ışığa karşı duyarlılığı, hamilelik maskelerini veya pigment beneklerini de engeller. Erken cilt yaşlanmasından ve uzun vadede hücre hasarından korur.

Faydalar

RENKLİ DOKU. Cilt UV ışınlarının zararlı etkilerinden ve güneş yanıklarından korunur. Ultra mat sonuç sağlar. Beyaz leke bırakmaz. Parlamayı önler.

Kullanım tavsiyeleri

Güneşe çıkmadan hemen önce tüm yüz bölgenize uygulayın. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayın.

İçindekiler

Yorumlar

Kim: 

Yaş: 30-39 yaşında

5

“ Memnuniyetim Gülümsememde gizli ”

Yeşil çizgili ürün tam bana göre.Yazları vazgeçilmezim.Cildiye doktorumun tavsiyesiyle tanıştım ve diğer gel formülünü de merak ediyorum. :)

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Efsane ”

Bir seneden beri kullandığım efsanevi güneş kremi.Cildim hassas aynı zamanda yağlı bir yapısı var.Daha önce güneşten kaynaklı lekeler ve buna bağlı olarak renk eşitsizliği vardı suratımda .Bu kremi kullanmaya başladıktan sonra lekelerim azalarak yok oldu.Üstelik denize girip çıktığımda ise akmıyor.Yaz kış severek kullandığım bir güneş kremi.Teşekkürler la roche ailesi:)

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ EFSANE ÜRÜN ”

Bir seneden beri kullandığım ve başka ürüne dönüp bakmadığım ince yapısı ve yağlı hassas ciltlere özel olmasını çok sevdim .Daha önce güneşten kaynaklı cildimde ki renk eşitsizliğine çok iyi geldi.Ayrıca denize girip çıktığımda akmıyor.Yaz kış severek kullanıyorum.Teşekkürler La Roche ailesi:)

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ HASSAS CİLTLERE BİRE BİR:) ”

Hassas ciltler için mükemmel bir ürün ayrıca çok hafif bir yapısı var.

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Muhteşem ”

Normalde yüzüm için güneş kremleri kullanamazdım çok yağlı gelirdi, ve cildim kabul etmezdi kusardı sürekli. Ama bunu kullandığımdan beri hem güneş lekerim azaldı hemde yağlanma veya terletme yapmiyor. Herkese tavsiye edebilirim gerçekten çok güzel.