ANTHELIOS XL SPF 50+ BB TINTED CREAM COMFORT packshot from ANTHELIOS, by La Roche-Posay
  • Facebook
  • Pin

ANTHELIOS XL SPF 50+ BB TINTED CREAM COMFORT

Renkli doku. Çok yüksek güneş koruması: Ultra UVA (PPD 40).

3337875491884
SGU alpha
SGU beta
SGU epsilon
SGU d
SGU omega

Suya dayanıklıdır. Komedojenik değildir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

50 ml tüp

Özellikler

Yoğun güneş ışığına maruz kalan, alerjiye eğilimli, hassas veya güneşe karşı toleranssız cilt.
Çok yüksek UVA ve UVB koruması içerir.

Mexoplex® filtreleme sistemi ve yatıştırıcı antioksidan özellikli La Roche-Posay Termal Suyu sayesinde UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş SPF 50+ koruma içerir (Avrupa standartlarından daha fazla güneş koruması).

  • Yüksek konfor sağlayan krem doku. Nemlendirici ve kadifemsi etki. Ciltte yağlı his bırakmaz. Kuru ciltler için uygundur.
  • Doğal pürüzsüzlük için renkli hafif doku.
  • Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez, komedojenik değildir.

Ürün etkinliği

Güneş alerjileri olarak bilinen güneşe karşı toleranssızlıkları önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda ışığa karşı duyarlılığı, gebelik lekelerini veya pigment beneklerini de engellemeye yardımcı olur. Erken cilt yaşlanmasından ve uzun vadede hücre hasarlarından cildi korumaya destek olur.

Faydalar

Hoş kokulu BB krem. Cildi güneş yanıklarından, cilt reaksiyonlarından ve UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarından korumaya yardımcı olur.

Kullanım tavsiyeleri

Güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulayın. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayın. Harici kullanım için uygundur.

İçindekiler

Yorumlar

Kim: 

Yaş: 18-24 yaşında

5

“ Hassas cildin kurtaricisi ”

Ecazneden abartmayarak 3 kutu aldigim bir urun efsaneeeeeeeeeee nemlendirmesi kokusu 👏👏 doktorumun onerisi uzerine aldigim gercektende nemlendirmede en iyi marka la rochemus

Kim: 

Yaş: 25-34 yaşında

5

“ Hayatımın güneş kremi ”

Güneş kremleri artık hayatımızın bir parçası oldu. 50 faktorlü ve renkli bu güneş koruyucu cildimi cok guzel koruyor. Renkli oldugu için diğer güneş koruyucular gibi bembeyaz görünmüyor. Cildimde herhangi bir sorun yaratmadı. Kısacası ben çok memnun kaldım tavsiye ediyorum.